Eskişehir Damon Sistemi
panicx90
Eskişehir Damon Sistemi
0
22
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
panicx90 Yeni Üye
*

 • Konum: Belirtilmemiş
 • Rep puanı 0
 • Konular7
 • Mesajlar7
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Eskişehir Ortodontist Ghizlane Genç Sertifikalı Damon Sistem Uzmanıdır. Bu yazı ve içerikler damon sistem hakkında bilgilendirme amaçlıdır.
Hızlı tedavi süreci, olağanüstü konfor ve mükemmel sonuçlar.
 
Damon Sistemini Farklı Kılan Nedir ?
 
Telleri braketlere ligatür ile bağlamaya gerek olmadığından, hem dişlere hem de diş eti gibi çevre dokulara karşı daha hassastır.
İleri teknoloji ve şekil hafızalı teller sayesinde en az kuvvet uygulaması ile daha hızlı diş hareketi sağlar.
Dişlerinizin ideal şekilde sıralanmasını sağlayarak yüz estetiğini artırır. Klinik olarak ispatlanmış bu tedavi yöntemiyle, sık uygulanan diş çekimine ve üst çene genişletme apereylerine gerek kalmaz.
Damon sistem ile tedavi süreci, geleneksel braketlerle olandan çok daha kısadır. Kısa tedavi, daha az randevu ve harika bir gülümseme demektir. Tedavinin ne kadar kısa sürdüğüne siz de şaşıracaksınız.
Damon sistem sadece dişlerinizi düzeltmekle kalmaz, farklı bakış açısı sayesinde daha estetik geniş gülüşe sahip olmanızı da tasarlar. Biz her bir hastanın yüzünü, yüz estetiğini ve hatta 40’lı ve 50’li yaşlarında sahip olabilecekleri gülüşlerini dahi düşünmekteyiz.
Damon sistemin braketleri, dişlerinize daha az kuvvet uyguladığı için, ilk günlerde hissedebileceğiniz muhtemel ağrılar da minimum seviyede olur.
 
Her Yaşta İnsanlar İçin
 
Düzgün dişler ve güzel bir gülüş, özgüveninizi ve öz saygınızı artırıp, aynı zamanda da ağız sağlığınızı iyileştirir. Damon sistemden nasıl faydalanabileceğiniz konusunda lütfen Ortodontistinize danışın. Güzel görünmek ve iyi hissetmek için geç kalmadınız.
 
Yenilikçi Teknoloji
 
Damon sistem braketleri, tellerin daha özgürce hareket etmesini sağlayarak telleri braketin arasında tutmak için, pasif kapaklı sistem kullanmaktadır. Bu özelliği, sürtünmeyi azaltarak dişlerin daha hızlı ve daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar.
 
 
Damon Sistemi Yakından İnceleyelim.
 
Ormco'dan Damon Sistemi, hastalarla daha iyi bağlantı kurmanıza ve dikkat çekici sonuçlar ve yeni, güzel bir gülümseme sunan daha hızlı, estetik açıdan hoş ortodontik tedaviye yönelik artan taleplerinden yararlanmanıza yardımcı olan bir tüketici markalama yaklaşımıdır.
 
Introducing Damon™ Clear2
Tüm Hastalarımız İçin Tek Estetik Cihaz
 
Çok çeşitli vakaları olağanüstü sonuçlarla tedavi etmeniz için gereken kontrolü sağlayan geliştirilmiş Damon Clear2 braketi ile tüm hastalarınızı verimli bir şekilde güzel bir sonuçla tedavi edin.
 
%100 Şeffaf Braket Gövde Slayt
 
Hastaların talep ettiği üstün estetik için tasarlanmıştır.
 
Kendinden Bağlanan Braket Tasarımı,
 
Bakterileri boyayan ve toplayan elastomeriklere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
 
Dört Dayanıklı Duvar
 
Titiz finisaj ve verimli işleme için 2 kat daha fazla rotasyon kontrolü için geliştirilmiş hassas yuvaya sahiptir.
 
Yenilikçi Spıntek Slayt
 
Kolay ve rahat kablo değişimi için
 
Patentli Aşındırılmış Lazer Pad
 
Optimum bağ gücü ve güvenilirlik için
 
Değişken Tork Seçenekleri
 
Hastaya özel mekanikler için
 
Introducing Damon™ Q2
İki birden iyidir
 
Optimum hassasiyet, öngörülebilirlik ve verimlilik için 2x dönüş kontrolü1 içeren Damon™ Q2 ile tanışın. Mümkün olan en iyi gülümseme sonucu için tüm vakaları en yüksek güven ve braket güvenilirliği ile tedavi edin. Artık standart ve değişken torkta mevcuttur.
 
Rakip Braketlerden 2 Kat Daha İyi Dönme Kontrolü
 
Damon Q2, SLX™ 3D ve SLX™'den daha iyi rotasyon kontrolü sunarak, vakaları olağanüstü sonuçlarla tedavi etmek için gereken performans ve kontrolü sağlar.
Damon Q2'nin rafine hassas yuvası, optimum hassasiyet ve öngörülebilirlik için rotasyon kontrolünde 1 2 kattan fazla iyileştirme sağlar ve klinisyenlere tüm vakaları basitleştirilmiş mekaniklerle verimli bir şekilde tedavi etmeye yardımcı olacak çok yönlülük sağlar.


Kaynak: https://www.ghizlanegenc.com/tedavilerimiz/damon-sistem Anahtar Kelimeler

Eskişehir Damon Sistemi, Eskişehir Damon Sistemi indir, Eskişehir Damon Sistemi Videosu, Eskişehir Damon Sistemi online izle, Eskişehir Damon Sistemi Bedava indir, Eskişehir Damon Sistemi Yükle, Eskişehir Damon Sistemi Hakkında, Eskişehir Damon Sistemi nedir, Eskişehir Damon Sistemi Free indir, Eskişehir Damon Sistemi oyunu, Eskişehir Damon Sistemi download, Eskişehir Damon Sistemi webmaster, Eskişehir Damon Sistemi webmaster forum, Eskişehir Damon Sistemi wmfrm


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eskişehir Ses Sistemi Kiralama HandeTufan 0 21 08-10-2022, Saat: 21:16
Son Mesaj: HandeTufan

Foruma Git: