Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı

herseyden
Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı
0
1
31-07-2022, Saat: 01:37
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:198
  • Mesajlar:198
  • Katılım:04-09-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: pexels-photo-788200.jpeg?auto=compress&c...=750&dpr=1]
Web SCADA portalı sayesinde sürekli olarak atık su izleme seçeneklerinden atmosferik ve meteorolojik gözlem istasyonlarına, su kalitesi ölçüm sistemlerinden debi ve seviye ölçüm sistemleri gibi birçok gözlem istasyonlarının tamamını uzaktan izleme ve yönetim adımları meydana gelebilir.


Kullanıcılar genel olarak kendilerine tanımlı olarak yer alan gözlem ve izleme istasyonlarına uygun bir detaylı olan veri raporları ile beraber çeşitli grafik çıktıları alma adımlarını gözleyebilir. Portal adımlar üzerinden gerekli ölçüm bazlı ve diagnostik alarm tanımları meydana gelerek istasyon üzerinde meydana gelen arıza ya da ölçümler ile ilgili olarak anlık bildirimler meydana gelir.


Merkezi Web Scada olarak yer alan portalımız daha çok network haberleşme protokolleri kısmını da desteklemektedir. Kullanıcı grupları üzerinde gerekli olan yetkilendirme imkanlarını da sunmaktadır. Böylece hem gelişmiş ve güvenlikli olan API destekleri sayesinde kurumların birçok entegrasyonları için web servisler de sunabilir. SCADA sistemlerini izlerken kontrol etmeyi başarmak için masaüstünde yer alan bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarla, tabletlerden mobil cihazlara kadar her şey ile desteklemektedir.


Web Scada portalı bir yandan da akla gelen her işletim sistemi ile rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.


Sabit Tip Kompozit Numune Alma Cihazı


Kompozit Numune Alma Cihazı PP 20002M; pH, iletkenlik süreçlerinden çözünmüş oksijenlere, redoks hizmetlerinden KOİ parametrelerine kadar her şeyin sürekli izlenmesi için entegre bir ölçüm cihazlarının kombinasyonlarının, fizikokimyasal parametreleri tam bir şekilde kontrol adımlarını sunar. Bir parametre izin verilen aralıkların dış kısmında yani uzaklarında yer alıyorsa da sıkı bir kimyasal analizlerin yer alması için numune alınması da gerekir.


Opsiyonel bir şekilde PP2002M; SMS bildirimleri sırasında GPRS / GSM modülleri ile donatımları gözlenir. Numune Alma Cihazı sayesinde akla gelen her şey rahat bir şekilde meydana gelirken kaliteli olarak gözlemle de öne çıkar. Herkes rahat bir şekilde bu destek hizmetlerini alabilirken daha iyi süreçlerde de yer alabilirler.


Daha iyi kalite için herkes tercih edebilirken su numune cihaz yöntemleri sayesinde sorunsuz hizmetlerden destek de alabilirler.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı webmaster, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı webmaster forum, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı webmaster forumu, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı forum webmaster, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı wmfrm, Envisoft Farkı ile Web Scada Portalı wmfrm.com

Foruma Git:
Task