En Uygun Lastik Fiyatları

benaykt
En Uygun Lastik Fiyatları
0
1
15-10-2021, Saat: 20:17
#1
user-avatar
benaykt
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:189
  • Mesajlar:189
  • Katılım:01-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: Oto Lastikçi
Site Adresi: Otolastikci.com.tr
Site Konusu: Yaz lastikleri, kış lastikleri, 4 mevsim lastik satış sitesi

OtoLastikci.com.tr, 2013 senesinden bu yana, alanında profesyonel kadrosu ve aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı ile en uygun lastik fiyatlarını müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiş bir kuruluştur. Bunun yanı sıra tamamı ile her alışverişte en yüksek müşteri memnuniyetinin amaçlandığı online lastik satış sitesidir. Farklı kategorilerdeki otomobil lastik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek niteliğe sahip bu site güvenle tercih edilebilir.

Gerek kendi bünyesinde bulunan depolardan, gerek fabrika depolarından gerekse toptan-distribütör depolarından yüksek tedarik gücüyle her gün aktif olarak sürekli güncellenen 80 bin üzeri lastik stoğu ve onlarca markadan oluşan satış yelpazesiyle Türkiye'nin en kapsamlı online lastik satış sitesidir. Bu site, kendi sektöründe var olan ihtiyaçları mümkün olan en hızlı şekilde giderebilmektedir. Yaz ve kış aylarındaki lastik ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Lastik Fiyatları

Oto lastikçi, en uygun lastik fiyatlarıyla müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen bir sitedir. Satışa sunulmuş olan ürünler içerisinde otomobil, SUV ve arazi araçları (4x4) için yaz lastiği, kış lastiği, 4 mevsim lastiklerin yanı sıra kamyon-otobüs lastikleri, zirai araç lastikleri (traktör lastikleri ve römork lastikleri) ve yol dışı iş makinası lastikleri (forklif lastikleri, loader lastikleri) gibi tüm kategorilerde ki lastik ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele sahiptir. Satışı yapılan tüm lastikler, üretici firmalar tarafından üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır.

İletişim : 0850 241 04 24

Web Site: www.otolastikci.com.tr

E-posta: iletisim@otolastikci.com.tr

[Resim: ucuz_lastik_fiyatlari.png]

OtoLastikci.com.tr olarak satışa sunduğumuz piyasada ki ana markalardan Michelin, Continental, Bridgestone, Lassa, Goodyear, Pirelli gibi ve bu ana markalara ek olarak daha uygun fiyatlı yan ürünlerini stoklarımızda bulabilir https://www.otolastikci.com.tr adresini ziyaret ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizi 7 gün 24 saat boyunca online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

En Uygun Lastik Fiyatları, En Uygun Lastik Fiyatları webmaster, En Uygun Lastik Fiyatları webmaster forum, En Uygun Lastik Fiyatları webmaster forumu, En Uygun Lastik Fiyatları forum webmaster, En Uygun Lastik Fiyatları wmfrm, En Uygun Lastik Fiyatları wmfrm.com

Foruma Git:
Task