En Etkili Kuş Kovucu Ürünler

kuskovucu
En Etkili Kuş Kovucu Ürünler
0
1
04-01-2022, Saat: 17:32
#1
user-avatar
kuskovucu
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:04-01-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum59 | Tekirdağ
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Kuş kovucu ürünler arasında en etkilisi olan plastik kuşkonmaz bariyer ürünü karga, güvercin, martı kovucu olarak kullanılmaktadır. Ürünümüz genellikle pencere önüne konan kuşları engellemek amacı ile, havaalanlarında ise kuş çarpmalarını engellemek amacı ile, fabrika, endüstriyel alanlarda ise kuş kaçırıcı ürün olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Güvercin kovma yöntemleri arasında en basit ve en etkili çözümdür. Kuş kovucu ürünler ile sizler de kuş kontrolü yapabilirsiniz.

[Resim: 9530363393049kus-kovucu-urunler-kuskovuc...%20(1).png]

Uzun yıllar boyunca geliştirmeye çalıştığımız ürünlerimiz ile kuş kontrolü artık mümkündür. 2008 yılından bu yana Türkiye’nin tüm enerji nakil hatlarında, üretim tesislerinde, gıda firmalarında, havalimanlarında kuşların telef olmaması açısından ürünlerimiz kullanılmaktadır. Göç sırasında ülkemizden yaklaşık 5 milyar kuş geçer. Ülkemiz konumu dolayısı ile göç yolları üzerindedir. Kuşlar için güzel bir dinlenme yeri olan Ülkemizde birçok kuş türü elektik, fabrika atıkları vb sebepler ile hayatlarına son vermektedir. Fakat bizim ürünümüz kullanılmaya başlandıktan sonra ülkemizden göç eden kuş türlerinin ölümlerini %70 azaltmış bulunuyoruz. Ürünlerimiz canlılara zarar vermemektedir. Görsel caydırıcı olup en etkili kuş kovucu ürünler olarak tercih edilmektedir.


Website adresimiz : www.kuskovucular.net
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

En Etkili Kuş Kovucu Ürünler, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler webmaster, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler webmaster forum, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler webmaster forumu, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler forum webmaster, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler wmfrm, En Etkili Kuş Kovucu Ürünler wmfrm.com

Foruma Git:
Task