Döner Merdiven
karacanistanbul
Döner Merdiven
0
9
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
karacanistanbul Yeni Üye
*

 • Konum: 1 | Adana
 • Rep puanı 0
 • Konular9
 • Mesajlar9
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Tasarımı ve kaliteli duruşu ile hayranlık uyandıran merdivenler, ortamda pozitif bir enerji oluşturmaktadır.  Kapladığı alan ile hem dekorasyonun en önemli parçasıdır hem de ihtiyaç niteliğinde olduğu için son derece kullanışlıdır. Kişisel beklentilere uygun olacak şekilde ev dekorasyonu ile uyumlu bir döner merdiven seçimi yapılmalıdır. Tasarımı ve diğer görsel özellikleri her ne olursa olsun kalite unsuruna öncelikli olarak dikkat edilmelidir. Klasik, kaliteli ve şık merdiven modeli olarak ise ahşap öne çıkmaktadır. Geçmişten günümüze birçok alanda tercih edilen döner merdivenin kullanımı ise birçok açıdan oldukça avantajlıdır. Birçok tasarım farklılığı ile birbirinden ayrılan model çeşitliliğine sahiptir. Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım süresi vardır.

Dubleks binalarda, asma kat ve iş yerlerinde en çok kullanılan merdiven modeli döner merdiven modelidir. Döner merdiven imalatı ve montajı yapan firmaların öncelikli amacı insan sağlı ve müşteri memnuniyetidir. İnsan sağlığı için merdiven imalatından kurulumuna kadar tüm can tedbirlerini alan firmalar, birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme kullanırlar. İlerleyen zamanlarda merdivende oluşabilecek tüm sorunlarda firma yetkilileri anında müdahale ederler ve mağduriyetinizi gidermeye çalışırlar.

Müşteri memnuniyeti için öncelikle merdivenin yapılacağı alana bakan firma yetkilileri ne kadar büyüklükte ve genişlikte merdiven kullanılacağını öğrendikten sonra sizin istediğiniz renk ve modelde merdiveni bulunduğunuz ortamın dekorasyonuna uygun olacak şekilde hazırlarlar. Döner merdiven olarak en çok tercih edilen merdiven çeşidi kromdan hazırlanan merdivenlerdir. Bunlar dışında istediğiniz model ve malzemeden özel olarak imal edilen merdivenler sizin isteğinize göre tasarım merdiven olarak da hazırlanabilir. Tasarım merdiven olarak kullanılan merdivenlerin büyük çoğunluğu ahşap malzemeden yapılmaktadır. Ahşap üzerinse işleme yapılabildiği gibi yapılmadan da kullanılabilir. İşlemeli olan merdivenlerde ücretlendirme değişir. Döner merdiven cam malzeme kullanılarak da yapılabilir. Cam ve kromun eşsiz uyumu merdiveninize ve bulunduğunuz ortama modern bir hava katacaktır. Cam basamaklı yapılan merdivenlerde korkuluk ve küpeşteler kromda yapılır.

Hem güvenilir hem temizdir. Cam basamakların kırılmaması için plastik tabanlar kullanılır. Döner merdiven dubleks mekanlara farklı ve şık dekor katar. Bulunduğunuz ortamın daha geniş görünmesini sağlar. 4 tip döner merdiven arasından mekânınız daha ferah ve geniş gösterecek olan güvenli merdiven inşa edilir. Merdivenin yapılacağı yerin tavan kısmında yuvarlak ya da kare açıklık olması merdiven kurulumunu kolaylaştırır. Taban ve tavan arasındaki bağlantı noktaları tavandaki açıklık ile tabandaki zemin olur. Merdiven basamaklarının genişliği mekanın genişliğine göre değişir.Anahtar Kelimeler

Döner Merdiven, Döner Merdiven indir, Döner Merdiven Videosu, Döner Merdiven online izle, Döner Merdiven Bedava indir, Döner Merdiven Yükle, Döner Merdiven Hakkında, Döner Merdiven nedir, Döner Merdiven Free indir, Döner Merdiven oyunu, Döner Merdiven download, Döner Merdiven webmaster, Döner Merdiven webmaster forum, Döner Merdiven wmfrm


Foruma Git: