Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

griposter
Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!
0
1
24-02-2022, Saat: 13:14
#1
user-avatar
griposter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:109
  • Mesajlar:109
  • Katılım:09-05-2021
  • Rep puanı 0
  • KonumBelirtilmemiş
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Başlığı: Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

Site Adresi: https://www.ruumstore.com

Site Logosu: [Resim: logo2.jpeg]

2019’da Doğtaş’ın e ticaret yüzü olarak kurulan ruumstore.com fonksiyonel ve modüler mobilya sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

 Minimal metre karelere akılcı çözümler sunmanın yanı sıra; fütürist anlayışıyla insansız mağaza gibi projelerini geliştirerek e-ticarete yeni soluklar kazandırıyor. Bu mağazaların adını Ruum Verse ismiyle yaygınlaştırmaya hazırlanan ruumstore.com, web sitesindeki arttırılmış gerçeklik seçeneğini bu mağazalarda 3D olarak sunacak. Artık mobilya tüketicileri 3D gözlüklerle donatılmış Ruum Verse mağazalarından alışveriş yapabilecek.


Sektörünün en yenilikçi unvanına sahip olarak Ruum Store ‘’yeniliğe yer aç!’’  Mottosunu sahiplenen ruumstore.com metaverse mağazası için de kolları sıvadı.


Dijtital alt yapılarını en güçlü ve hızlı şekilde kullanabileceklerine emin olan ruumstore.com, metaverse mağazalarının tasarımını tamamlıyor. Mayıs ayı içerisinde mağazayı tüketicilere açacağını duyurdu. Aynı zamanda Ruum Store müşterilerini NFT içeriklerle ilgili sürprizler de bekliyor. Tüm detayları www.ruumstore.com veya Ruum Store sosyal medya hesapları üzerinden öğrenebilirsiniz.

[Resim: logo1-1024x576.jpeg]

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! webmaster, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! webmaster forum, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! webmaster forumu, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! forum webmaster, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! wmfrm, Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de! wmfrm.com

Foruma Git:
Task