Dji Servis ve Drone

osman75
Dji Servis ve Drone
0
446
15-11-2017, Saat: 17:15
#1
user-avatar
osman75
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:293
  • Mesajlar:294
  • Katılım:10-08-2017
  • Rep puanı 0
Drone ya da insansız hava aracı (İHA) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olan bir tür robottur. Uzaktan kumanda kontrolüyle uçan araçlar ve kendiliğinden belli bir uçuş planına göre otomatik olarak hareket edebilen araçlar olarak iki sınıfa ayrılır.
Başlarda askeri alanda keşif amaçlı kullanılan dronelar, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Gazetecilik ve televizyon dünyasında sıkça kullanılan droneların yakın bir gelecekte spor ve kargo alanlarında da kullanılmaya başlanması bekleniyor.
Drone markalarının en önde gelen ismi DJI, 2006 yılında Frank Wang tarafından kuruldu. Drone piyasasının %85’ini elinde bulunduruyor. DJI markası; başlangıç, orta ve endüstriyel sınıfta modeller üretiyor. Bu ürünler başlangıç seviyesine en uygun model olan Spark, orta seviye kullanıcıları için Dji Mavic ve Dji Phantom, endüstriyel kullanıma uygun olan Inspire, Agras ve Matrice modelleridir. Bu yeni, kapsamlı ve sürekli gelişen alanda drone servislerinin önemi büyüktür. Drone servisleri arasında en güvenilir ve en köklü olan dji servisi kaliteli hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

Drone araçların kaza geçirmesi durumunda genellikle en çok hasar gören parçaları; ribbon, gimbal, shell ve cam bas kartı olarak sıralanmaktadır.

Droneların dönemsel olarak bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Bakım ve onarım, dji servisi tarafından yapılmaktadır. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışan dji servislerinin amacı, aslına uygun ve sorunsuz bir şekilde aracı tüketiciye sunmaktır. Drone servisinin çok kapsamlı ve hassas bir iş olması nedeniyle hizmet almayı düşündüğünüz servisin iyi seçilmesi büyük önem taşımaktadır.
Dji servisi, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kurum olarak drone servisi konusunda lider bir kurum olarak karşınıza çıkmaktadır.
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Dji Servis ve Drone, Dji Servis ve Drone webmaster, Dji Servis ve Drone webmaster forum, Dji Servis ve Drone webmaster forumu, Dji Servis ve Drone forum webmaster, Dji Servis ve Drone wmfrm, Dji Servis ve Drone wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hostragons® #1 Numaralı Global Servis Sağlayıcısı Superisi 0 25 24-09-2020, Saat: 19:51
Son Mesaj: Superisi
  Yetkili Servis Listesi Superisi 0 22 22-09-2020, Saat: 21:18
Son Mesaj: Superisi
  Hantech Yetkili Servis - Hantechservis.com nullsix 0 23 16-09-2020, Saat: 12:41
Son Mesaj: nullsix
  Siamp Yetkili Servis - Siampturkiye.com nullsix 0 23 03-09-2020, Saat: 12:47
Son Mesaj: nullsix
  İstanbul beyaz eşya kombi klima servis Abdullahcankar 0 53 26-07-2020, Saat: 13:15
Son Mesaj: Abdullahcankar

Foruma Git:
Task