DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4

osman75
DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4
0
441
user-avatar
*
Üye Grubu
Çevrimdışı
09-11-2017, Saat: 11:50
#1

İngilizce erkek arı demek olan drone, insansız hava aracının bir diğer versiyonudur. Kullanımı her geçen gün yaygınlaşırken birçok alanda ihtiyacına başvurulan bir ürün haline gelmektedir. Drone, gelişimiyle hayatı kolaylaştırmak için çeşitli inovasyonlar geçirerek teknolojik yenilikte yerini korumaya aday.  Bu buluş bazen bir bozuk para büyüklüğünde, bazen de bir kapı büyüklüğünde yeni formlara girerek, karşımıza çıkıyor. Standart bir drone genellikle Wi-Fi bağlantısı ile kumanda edilebilirken, gelişmiş protatifleri GPS bağlantısı ile uydudan kontrol edilebilme özelliğindedir. Birçok versiyonu bulununan dronelerin en gelişmiş modellerinden bir tanesi de PHANTOM 4 PRO serisidir ve bu serinin bakım onarım aşaması dji servis leri tarafından sağlanır.

https://www.djiacilservis.com/

PHANTOM 4 PRO Özellikleri

DJI İnnovations firması tarafından üretilen bu ürün teknolojinin geldiği son süreci tanımlamada en iyi örneklerden bir tanesi. Bu serinin gözde ürünü olan dji phantom 4 pro yükseltilmiş kamera tanımlamasına tam olarak uymaktadır. Gelişmiş özelliklerini tanımlamak gerekirse; 4 k / 60 fps video ve 13 fps'de seri çekim modu yapabilen, 1 inç 20 megapiksel sensör ile donatılmış, yapısında ise; titanyum alaşımı ve magnezyum alaşım yapısı kullanılarak gövdesinin sertliği arttırılarak ağırlığı azaltılmıştır. Toplam 5 yönlü engel algılama ve 4 yönlü engel önleme algılama sistemi FligtAutonomy ile çift arka görüş sensörü özelliği kazandırılmıştır. DJI, Bu yeni icadıyla çıtayı daha yukarı çıkararak tek rakibinin kendisi olduğunu da duyurmuştur. Son serinin ürünü olan PHANTOM 4 PRO’nun özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

Daha iyi kamera
Daha gelişmiş çarpmayı engelleyici sensör sistemi
Daha uzun süreli pil kullanımı
Yeni akıllı uçuş modları

Bakım ve onarım aşamısı dji servis yetkili bayilikleri tarafından yapılırken, aslına uygun ve sorunsuz bir şekilde yeniden tüketiciye sunulmaktadır.

Kullanım Alanları Nerelerdir?

Gazetecilik ve TV Dünyası, pazarlama, spor, seyahat, yarış, sağlık gibi alanların her geçen gün ihtiyaç dahilinde başvurduğu teknolojik bir aygıt haline gelen drone , PHANTOM 4 PRO portatif  yapısıyla bu alanları daha da genişleteceğini şimdiden göstermektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 webmaster, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 webmaster forum, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 webmaster forumu, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 forum webmaster, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 wmfrm, DJI firmasının son seri ürünü; PHANTOM PRO 4 wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  DHR Lichtmann, Muhteşem Bir Zayıflama Ürünü biricerik 0 32 25-07-2020, Saat: 17:18
Son Mesaj: biricerik
  Bitkisel Sağlık Ürünü Vega 100 Etkileri muchblood1 0 56 12-03-2020, Saat: 16:48
Son Mesaj: muchblood1
  Doğal Bir Arı Ürünü Laplace1 0 62 14-11-2019, Saat: 10:54
Son Mesaj: Laplace1
  tamamen doğal bir arı ürünü olan propolis Laplace1 0 75 13-11-2019, Saat: 14:09
Son Mesaj: Laplace1
  Kozmetik Ürünü Kullanmadan Yapılacaklar seocum59 0 261 15-10-2018, Saat: 11:14
Son Mesaj: seocum59

Foruma Git:
Task