Dental İmplant Turkey

benaykt
Dental İmplant Turkey
0
1
11-11-2022, Saat: 01:44
#1
user-avatar
benaykt
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:224
  • Mesajlar:224
  • Katılım:01-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı:Yaman Dent
Site Adresi: Yamandent.com
Site Konusu: İmplant Türkiye, Diş beyazlatma
Açıklama:

Türkiye implant tedavisi (dental implant Turkey) için hoş geldiniz. Sindirim ağızda başlar, midede devam eder. Besinlerin ağızda çiğnenerek küçük parçalara ayrılabilmesi için dişlerin eksiksiz olması son derece önemlidir. Ön tarafta yer alan dişlerde herhangi bir eksiklik meydana geldiğinde bu durum, estetik anlamında kişi tarafından hoş karşılanmayabilir. Arka tarafta yer alan diş eksikliklerinde ise kişiler, besinlerin çiğnenmesi esnasında çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabilirler. Bu gibi durumların üstesinden gelebilmek için implant tedavisi tercih edilebilir.

[Resim: logo.webp]

Dental İmplantoloji Nedir?

Dental implantolojide yapay bir diş, çene içerisine cerrahi bir işlemle yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme işlemi birkaç adımdan oluşmaktadır. Öncelikle hasta ile ön görüşme sağlanır. Uygulanacak adımların aktarılmasının ardından çene kemiği içerisine titanyumdan oluşmuş bir vida yerleştirilir. Akabinde vida üzerine yerleştirilen diş protezi ile tedavi tamamlanır. Yaman dent bu konularda tercih edilebilir.
İmplant tedavisinden faydalanmak isteyen kişiler genel olarak şu soruyu sormaktadır. Canım yanar mı? Kliniğimizde bu işlem esnasında hastalarımıza genel olarak lokal anestezi uygulanmaktadır. Bazı durumlarda ise genel anestezi tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı cerrahi işlem sırasında hastalarımız acı ya da ağrı hissetmemektedir. İşlemler tamamlandığında sanki herhangi bir dişinizi çektirmişsiniz gibi bir ağrı meydana gelebilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek adına ise diş hekimimiz tarafından size ağrı kesici önerilebilir.

İmplant Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Diş eksikliğinin implant tedavisi ile giderilmesinin hastaya çok yönlü faydası olmaktadır. Bazı diş eksikliklerinde hastalar özgüvenlerini kaybedebilmektedir. İmplant tedavisinin ardından tedavi uygulanan kişiler kendisiyle daha barışık, daha sosyal bir şekilde hayatlarını sürdürebilmektedir. Bunun yanı sıra yemede kolaylık, sağlam bir diş kökü, daha sağlıklı bir ağız gibi çok yönlü faydası bulunmaktadır. Diş beyazlatma (teeth whitening Turkey) konusunda da yararlanabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Dental İmplant Turkey, Dental İmplant Turkey webmaster, Dental İmplant Turkey webmaster forum, Dental İmplant Turkey webmaster forumu, Dental İmplant Turkey forum webmaster, Dental İmplant Turkey wmfrm, Dental İmplant Turkey wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  What is a Dental Implant? kimbuadam 0

Foruma Git:
Task