Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti

Kalavun54
Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti
0
1
24-03-2021, Saat: 21:39
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adresi: Cevregeridonusum.com

Site Konusu: Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti

Tanıtım ve Açıklamalar: Firmanın web sitesinde, Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda çinko, Hurda kurşun hakkında bilgiler yer alıyor.

Geri Dönüşüm sektöründe 1995 yılından bu yana hizmet veren Çevre Geri Dönüşüm, alanında profesyonel bir ekibe sahiptir. Geri Dönüşüm hizmeti için gerekli olan tüm lisanslara sahip şirketimiz, geri dönüşümde önceliğini insana ve doğaya vermektedir. Hurda Bakır, Çinko, Kablo, Kurşun ve Alüminyum gibi ürünleriniz için web sitemizden en uygun fiyat teklifini alabilir, ödemenizi hızlı ve nakit şekilde alabilirsiniz. Hurda Kurşun sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren şirketimiz, atıl vaziyetteki tüm hurdalarınızı satın almaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından gerekli olan tüm lisanslara sahip şirketimiz Çevre Geri Dönüşüm, tonajlı Hurda Çinko alımı da yapmaktadır. Marmara Bölgesi öncelikli olmakla birlikte, ürünleriniz için Türkiye’nin her noktasından teklif alabilirsiniz.

Telefon: 0532 154 20 98 – 0507 042 75 19 iletişim numaralarından da bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti webmaster, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti webmaster forum, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti webmaster forumu, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti forum webmaster, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti wmfrm, Çevre Geri Dönüşüm – Lisanslı Geri Dönüşüm Hizmeti wmfrm.com

Foruma Git:
Task