Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi?
kimbuadam
Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi?
0
277
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
kimbuadam Yeni Üye
*

 • Konum: 19 | Çorum
 • Rep puanı 0
 • Konular68
 • Mesajlar68
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Binance referans kimliği öncelikle kripto para piyasasında komisyon oranı en düşük olan platformdur. Yani her alım satım işleminde diğer borsalara bakarak komisyon ödeme işlemi daha azdır.  Bunun dışında 100 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşması da her geçen gün popüler hale geldiğini göstermektedir. Binance referans kimliği sistemi ile referans kodu paylaşan kişiler hem referans kodu ile üyelik işlemini gerçekleştirir hem de kazan kazan modelini sağlar. Binance referans kimliği ile kullanıcılar en fazla yüzde yirmi referans kodu ile üye olabilmektedir. Üyelik bağlantılarında referans kimliğinin hemen sonrasında komisyon indirim oranını da yazarak işlem sağlayabilirsiniz. Bunu yapmadan üye olmanız sizin için sakıncalı olacaktır. Aynı zamanda referans kodunu paylaşan kişi komisyon payını kendi alıyor anlamına gelmektedir.
Binance Üyelik Sonrasında Referans Kodu Eklenir Mi?
Binance referans kimliği üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra referans kodu ekleyebileceğiniz bir alan karşınıza çıkmayacaktır. Üye olduktan sonra e-posta, telefon kimlik onayı yapmadıysanız eğer e-posta adresinden referans linki ile tekrardan üyelik işlemi sağlayabilirsiniz. Eğer çok fazla al - sat işlemi sağlıyorsanız mutlaka referans kodu ile üye olmanız gerekmektedir. Siz referans kodu ile üye olduğunuz zaman ise karşımıza komisyon indirimi çıkmaktadır. Örneğin referanslı bir linkten üye olduğunuzu düşünürsek 1000 TL yatırdığınız bu yatırımı toplamda 100 alış 100 satış işlemi yapacağımız anlamına gelmektedir. Bu durumda ise toplamda 200 işlem yapmış oluyorsunuz. Yani işlem hacmimiz artmış oluyor. Aynı zamanda Binance’ nin standart kullanıcıları için komisyon oranı bulunmaktadır. Bu durum yüzde 0.01’dir. Referans  kodu olmadan üyelik işlemi yaptıysanız sizden 200 dolar komisyon kesilmektedir. Yüzde yirmi referans kodu ile üye olmanız durumunda ise sizden 160 dolar kesilecektir.Anahtar Kelimeler

Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi?, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? indir, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? Videosu, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? online izle, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? Bedava indir, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? Yükle, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? Hakkında, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? nedir, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? Free indir, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? oyunu, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? download, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? webmaster, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? webmaster forum, Binance’ ye Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girilebilir Mi? wmfrmForuma Git: