Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim

herseyden
Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim
0
1
02-05-2022, Saat: 21:43
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
 • Konular:100
 • Mesajlar:100
 • Katılım:04-09-2021
 • Rep puanı 0
 • Konum5 | Amasya
 • Hesap Onay:Doğrulanmadı
 • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: pexels-photo-1054397.jpeg?auto=compress&...750&w=1260]
Linux reseller için kendinize uygun güçlü bir firma mı arıyorsunuz? Bilişim alanında yer almak istediğiniz şekil fark etmeyecek. Çünkü biri birinden farklı özel hizmetler ile hız kesmeden yanlarınızda yer almaya devam ediyoruz. Abay bilişim olarak bizlerden istediğiniz her şey anında sizlere sunulacak. Tek bir telefon ile istediğiniz hizmetleri almak için bizleri aramanız yeterli olacak.


Abay bilişim firması olarak asıl amacımız müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktır. Bu yüzden bizlerden istenilen her ne hizmetler olursa olsun müşterilerimizin bizleri tercih etmesine göre anlık olarak sunabileceğiz. Bu yüzden bir telefon kadar uzaklarda sunulacak kaliteli hizmetlerden bizleri tercih etmelisiniz.


Neden Biz?


Domain tescil gibi birçok işlemde her zaman müşterilerin yanlarında yer alırken en iyileri sunmak için hizmetlere devam ediyoruz. Müşterilere uygun olarak sunduğumuz hizmetle genel olarak;
 1. Whois sorgulama
 2. Bireysel hosting alımı
 3. Kurumsal hosting alım
 4. Alan adı tescil
 5. Alan adı transferi
 6. Sunucu barındırma
 7. Sunucu optimizasyon
 8. Web tasarım
 9. Yazılım lisansları
 10. Reseller hosting alımı
 11. Wordpress hosting alımı
 12. Fiziksel, sanal sunucu alımı olarak öne çıkacak. Bu sayede müşterilerimizin bir telefonu ardından istedikleri her bir hizmeti en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmalarımızı sunuyoruz.


Aradığınız Her Şeyin Tek Adresi


Domain kime ait 2011 yılından bu yana kadar hizmetlerimizi sunmaya devam ederken 2016 yılında aldığımız karar ile tüm hizmetlerimizi değiştirme kararı aldık. Çünkü hosting, resellerden VPS / VDS, fiziksel sunucu kiralama gibi hizmetler sırasında en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz.


Firmamız kapsamında müşterilerimiz için sunduğumuz en özel hizmetler incelenecek olduğu zaman referanslar kısmında yer alan referanslarımız sayesinde ne kadar başarılı olduğumuz gözlenecek. Her daim müşterilerin isteklerine paralel bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyor olmamızdan ötürü dileyen herkes dilediği zaman en özel hizmetleri alabilecek.


Her zaman daha ileri gitme felsefesi ile ilerliyor olduğumuz için en ufak sorun yaşamadan devam ediyoruz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim webmaster, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim webmaster forum, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim webmaster forumu, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim forum webmaster, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim wmfrm, Bilişim Alanının En İyisi: ABAY Bilişim wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Bilişim Sektörünün Kaliteli Markası: ABAY Bilişim herseyden 0
  EVİN HOST Bilişim Hizmetleri ? DEV Hizmet Sunuyor! vortex1 0
  can özüm bilişim teklojileri kimdir canozumbilisim 0
  can özüm bilişim teklojileri canozumbilisim 0
  can özüm bilişim kimdir canozumbilisim 0
  can özüm bilişim canozumbilisim 0
  Güncel Bilişim ve Teknoloji Haberleri Kalavun54 0

Foruma Git:
Task