Bewolt Hosting Hizmetleri

bewolt
Bewolt Hosting Hizmetleri
0
1
31-08-2021, Saat: 01:05
#1
user-avatar
bewolt
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:31-08-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[font=Nunito, -apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, "Helvetica Neue", Arial, sans-serif][Resim: BEWOLT-Logo-1.png][/font]
[font=Nunito, -apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, "Helvetica Neue", Arial, sans-serif]Bewolt'u Yakından Tanıyın
Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2020 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
2014 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermektedir. Bu amaçla Mayıs 2020 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.
Sunduğumuz hizmetler arasında Alan Adı Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Fiziksel (Dedicated) Sunucu Servisleri, Sesli İletişim (Teamspeak), Güvenlik Yazılımları (SSL Lisansları), Streaming Servisleri (Canlı Yayın) ve Back-Up (Yedekleme) Servisleri bulunmaktadır.
Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.
Bewolt Bilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.
[/font]

[font=Nunito, -apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, "Helvetica Neue", Arial, sans-serif]www.bewolt.com
Bize Ulaşın
[/font]


Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Bewolt Hosting Hizmetleri, Bewolt Hosting Hizmetleri webmaster, Bewolt Hosting Hizmetleri webmaster forum, Bewolt Hosting Hizmetleri webmaster forumu, Bewolt Hosting Hizmetleri forum webmaster, Bewolt Hosting Hizmetleri wmfrm, Bewolt Hosting Hizmetleri wmfrm.com

Foruma Git:
Task