Azot Jeneratörü Cihazları

aysuyigiter
Azot Jeneratörü Cihazları
0
1
16-07-2022, Saat: 15:54
#1
user-avatar
aysuyigiter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:187
  • Mesajlar:187
  • Katılım:27-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum3 | Afyonkarahisar
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: NitroPlace

Site Adresi : nitroplace.com

Site İçeriği & Amacı :

Azot jeneratörleri, kesintisiz bir şekilde azot üretimi yapabileceğiniz cihazlardır. Azot (nitrojen) üretimini sağlamak amacıyla tasarlanan bu makinelerde PSA teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde, kesintisiz ve maksimum bir şekilde azot gazı üretilmektedir. Üstün bir teknolojiye sahip olan bu makineler, basınçlı salınım şeklinde çalışmaktadırlar. Azot jeneratörü, havanın %78’ini oluşturan azot moleküllerini üretir. CMS isimli madde aracılığıyla oksijen ve argondan ayrıştırılarak saf azot elde edilmektedir. Nitrojen jeneratörleri, özgün tasarımlara sahiptir. Üstün teknolojileriyle de diğer azot cihazlarına göre basınçlı hava üretimini kısa sürede üretirler. Verimli ve sürdürülebilir saflıkta üretilen azot gazı farklı sektörlerde kullanılabilmektedir. PSA prensipli jeneratörlerin yanı sıra, kriyojenik likit azot gazı üretimi de sağlanmaktadır.

Seçenekler arasında yerini alan oksijen jeneratörü cihazları da oksijen gazı üretimi sağlar. Yine PSA teknolojisi ile tasarlanmış olan bu cihazlar da oksijen gazının üretiminde muhteşem bir çalışma performansına sahiptir. Cihazların çalışma prensibi doğrultusunda uzun süreli bakım periyodları yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda, yüksek kaliteli ekipmanlar, ekonomik yedek parça ve servis maliyetleri ile son derece kapsamlı cihazlar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Önemli makinelerden bir diğeri de kimyasal kurutucu cihazlardır. Basınçlı hava içindeki yağ, partikül, su buharı gibi çeşitli kirletici maddelerin kurutularak yok olması bu cihazlar sayesinde olur. Üretim süreçlerinin bozulmaması adına, korozyon ve yoğuşmanın önlenebilmesi adına bu cihazlar kullanılır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Azot Jeneratörü Cihazları, Azot Jeneratörü Cihazları webmaster, Azot Jeneratörü Cihazları webmaster forum, Azot Jeneratörü Cihazları webmaster forumu, Azot Jeneratörü Cihazları forum webmaster, Azot Jeneratörü Cihazları wmfrm, Azot Jeneratörü Cihazları wmfrm.com

Foruma Git:
Task