Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz

Azeee.com
Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz
0
1
02-12-2021, Saat: 17:15
#1
user-avatar
Azeee.com
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:02-12-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum50 | Nevşehir
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: azeee-logo.png]
Azeee Hakkımızda
2010 yılından beridir web sitemizdeki tüm ürünlerimizle Dünya’nın her noktasına ulaşıyoruz. Misyonumuz ve “Türkiye’yi Dünyaya Tanıtıyoruz” sloganımızla herkese etkili hizmetlerimizi göstermeye devam ediyoruz. Her tür ürünümüzle ülkemizin tanıtımını etkili bir biçimde gerçekleştiriyoruz. 30 yıldan beridir piyasadaki varlığımızı göstererek, Azeee markasının dünya çapında bir firma olması adına uğraş veriyoruz. Müşterilerimizin aradıkları her bir ürüne tek bir adresten erişmelerini istediğimizden ötürü bu şekilde faaliyet gösteriyoruz. Her bir ürünümüzün kaliteli ve istenen koşullarda olması da müşterilerimizin ilgisini çekiyor. Türk ürünleriyle global anlamda hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Herkesin kendi zevklerine uygun ürünleri bulmalarına yönelik desteklerimizi sağlıyoruz.
Azeee Ürün Çeşitliliği
Azeee firmamızın çatısı altında herkesin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Oldukça geniş bir düzeyde bulunan ürün yelpazemizle Azeee alışveriş imkanlarını herkese sunuyoruz. Modayı takip eden kullanıcılarımızın ayakkabı ve çanta tasarımlarımızla yanında olmaya devam ediyoruz. Öte yandan elektronik alanında da tüm aradıkları cihazlara rahatlıkla erişmelerini desteklemekteyiz. Kozmetik ve kişisel bakım konusunda da farklı markaların ürünlerini, tamamen yerli olmak suretiyle, dünyaya sağlamaktayız.
Kişiye ya da şirketlere özel olan tasarımları da bünyemizde barındırmaktayız. Herkesin aradıkları ve zevklerine hitap eden tasarımlara rahatlıkla ulaşmalarını desteklemekteyiz. Öte yandan düğün ve nişan organizasyonlarında tüm eksiklikleri gidererek, bu konuda ne kadar ideal bir hizmeti ortaya koyduğumuzu ifade edebilmekteyiz. Herkesin aradığı ürünlere rahat bir biçimde erişmelerini sağlamaktayız.
Azeee İade ve Teslim Şartları
Firmamızdan alınan herhangi bir ürüne dair iade koşullarını da sağlamaktayız. Azeee e-ticaret faaliyetlerimiz içerisinde bu anlamda hiçbir kullanıcımızı mağdur etmemekteyiz. Ancak iade şartlarını eksiksiz bir biçimde yerine getirmelerini beklemekteyiz. Teslim edilecek olan tüm ürünlerin ambalajlı ve kutulu olması gerektiğini ifade etmekteyiz. Ekstradan aksesuarlarının bulunması dahilinde onların da ambalajına konulmasını istemekteyiz. İade koşullarının geçerli olması için ürün teslimatının gerçekleştiğinden itibaren 14 gün içerisinde tüm kullanıcıların bu hakları bulunuyor. 14 günü aşması halinde iade işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımızın bu istediklerini yerine getirmemekteyiz. Bu yüzden iade konusunda kullanıcılarımızın dikkatli davranmaları gerektiğini ifade etmekteyiz.
Azeee Kargo İşlemleri
Azeee firması olarak tüm teslimatları yerinde ve zamanında gerçekleştirmek için devreye girmekteyiz. Bu konuda müşterilerimizin herhangi bir gecikme yaşamaması adına sistemli bir halde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Azeee kargo işlemleri konusunda her zaman en uygun şartları aktarmaktayız. Bundan ötürü de sürecin bir hayli kısa süreceğini garanti ederek, bu anlamda da müşteri memnuniyetini yaratmaktayız.
Tarafımıza verilen siparişlerin ortalama olarak 1-3 gün içerisinde ulaşacağını kesin bir dille ifade etmekteyiz. Sipariş detaylarını ve durumunu öğrenmek isteyen kullanıcılarımızın web sitemize giriş yaparak, tüm bu bilgilere rahatlıkla ulaşmalarını sağlamaktayız. Öte yandan müşteri hizmetlerimizden de kargoların durumunu öğrenebilmelerine dair başka bir hizmet daha vererek, bilgi almalarını kolay hale getirmekteyiz.

https://azeee.com
info@azeee.com
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz webmaster, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz webmaster forum, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz webmaster forumu, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz forum webmaster, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz wmfrm, Azeee.com | Türkiye'yi Dünya'ya Taşıyoruz wmfrm.com

Foruma Git:
Task