Astroloji Eğitimi Almak

kimbuadam
Astroloji Eğitimi Almak
0
1
24-05-2022, Saat: 14:55
#1
user-avatar
kimbuadam
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:68
  • Mesajlar:68
  • Katılım:10-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum19 | Çorum
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Astrolojiyle ilgilenen herkes bunun nasıl çalıştığını öğrenebilir ve ilkelerini kendi doğum çizelgelerini oluşturmak ve yorumlamak için uygulayabilir.
[b]Koçluk eğitimi[/b] ile birinin güneş burcunu belirlemek ve 12 burç ve tarih aralığını öğrenmek gerekir. Çoğu insan güneş burcunun ne olduğunu bilir çünkü bireysel kişilik özellikleri için önemli kabul edilir. Bununla birlikte, tüm işaretler bir kişinin doğum haritasında mevcuttur. Sadece yılın zamanına bağlı olarak farklı pozisyonlarda görünürler. Yıl ilerledikçe güneş tüm burçlardan geçer. Her burçla uyumluluğu vardır.
 Astroloji Eğitimi Almak
Astrolojinin bir parçası olan güneşi, ayı ve gezegenleri gözlemlemek gerekir. [b]Astroloji eğitimi[/b] dünyanın yörüngesinde dönen güneş, ay ve diğer gezegenlerin konumlarını içerir. Her birinin doğum haritasındaki konumu anlamını etkileyecektir.
Yönleri belirlemek için işaretlere 360 ??derecelik bir daire olarak bakılır. Astrolojideki yönler, gezegenlerin Dünya’daki konumlarıyla nasıl hizalandığı ile ilgilidir. Doğum haritasında iki gezegen bir açıdaysa, açı yapabilir, örtüşebilir veya zıt olabilir. Bu, konumunuzun anlamını değiştirir ve konumunuzu diğer insanlarla ilişkili olarak yorumlamanız gerekir.
[b]Online eğitim[/b] ile astrolojik sembolleri veya glifleri tanımlamayı öğrenebilirsiniz. Doğum haritası oluşturmadan veya okumadan önce sembolünüzün ne anlama geldiğini bilmeniz gerekir. Gezegenleri, işaretleri ve noktaları veya özel yönleri temsil eden semboller vardır, bu nedenle işler biraz zorlaşabilir. Sembolleri inceleyin ve kendinizi tanımanıza yardımcı olması için her birini kendi başınıza çizmeye çalışın.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Astroloji Eğitimi Almak, Astroloji Eğitimi Almak webmaster, Astroloji Eğitimi Almak webmaster forum, Astroloji Eğitimi Almak webmaster forumu, Astroloji Eğitimi Almak forum webmaster, Astroloji Eğitimi Almak wmfrm, Astroloji Eğitimi Almak wmfrm.com

Foruma Git:
Task