Artvin Yöresel Ürün Platformu

aysuyigiter
Artvin Yöresel Ürün Platformu
0
1
21-06-2022, Saat: 23:01
#1
user-avatar
aysuyigiter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:67
  • Mesajlar:67
  • Katılım:27-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum3 | Afyonkarahisar
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: Tarlako - Yerel Mağaza Yöresel Ürün Ulusal Pazar

Site Adresi : www.tarlako.com

Site İçeriği & Amacı :

Artvin ilinin birçok yöresel lezzeti meşhurdur. Bu yöresel lezzetler, oldukça sağlıklı ve besleyicidir. Çünkü en doğal şartlarla yetiştirilen birçok ürünü bu platform üzerinde bulabilirsiniz. Artvin ilinde meşhur olan Artvin kestane balı sitenin ana sayfasında yerini alan yöresel bir üründür. Binbir derde deva olan bu yiyecek ile kahvaltıların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, boğaz ağrılarına ve benzeri solunum yolu rahatsızlıklarına da kestane balı iyi gelmektedir. Şifa ya da kahvaltılarda tüketmek amacıyla bu balı tercih edebilirsiniz. Artvin hatila balı ise yine yöresel olan lezzetler arasında yerini almaktadır. Bu balı tüketerek de hastalıklarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür.

Artvin’in bal üretiminin yanı sıra, tereyağında da ülkemizde ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Artvin tereyağı ile meşhur olan bir ildir. Çünkü bu ilde büyük ve küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Doğal ortamlarda beslenen ineklerden elde edilen sütlerle hazırlanan tereyağının son derece lezzetli olduğunu söyleyebiliriz. Site üzerinde yer alan Yusufeli dut pekmezi ise tahinle karıştırarak tüketebileceğiniz en lezzetli ürünlerden bir tanesidir. Dut pekmezinin doğal yöntemlerle üretilmesi lezzetini artıran bir unsur olmaktadır. Bunun yanı sıra, site üzerinde yer alan et ürünleri, süt ürünleri, yöresel ürünler, kahvaltılıklar, bal ve propolis, arı sütleri, organik tatlılar, baharatlar ve konserveler de dikkatinizi çekecektir. Bu gıdaların yanı sıra kuru gıda ve çay seçeneklerini de site linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Artvin Yöresel Ürün Platformu, Artvin Yöresel Ürün Platformu webmaster, Artvin Yöresel Ürün Platformu webmaster forum, Artvin Yöresel Ürün Platformu webmaster forumu, Artvin Yöresel Ürün Platformu forum webmaster, Artvin Yöresel Ürün Platformu wmfrm, Artvin Yöresel Ürün Platformu wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Ürün Destek Platformu Kalavun54 0

Foruma Git:
Task