Araç Kiralama Koşulları

HandeTufan
Araç Kiralama Koşulları
0
1
23-06-2022, Saat: 18:41
#1
user-avatar
HandeTufan
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:80
  • Mesajlar:80
  • Katılım:17-05-2022
  • Rep puanı 0
  • KonumBelirtilmemiş
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
kıbrıs rent a car sizlere her daim en iyi hizmeti sunmak için çalışmalar sürdürüyor. Sürüden kaynaklı oluşan durumlar ( trafik kazası, alkolle yakalanma vs.) sigorta kapsamı dışında tutulmaktadır. Böyle durumlarda firma herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Aracı, kiralayan kişi dışında herhangi biri daha kullanacak ise kiralama sırasında bu kişinin de ehliyet ve kimlik bilgileri verilmelidir.
Araç kiralama için önceden rezervasyon yaptırma şansınız bulunuyor. Üstelik önceden rezervasyon yaptırır iseniz istediğiniz aracı bulma şansınız daha yüksek olacaktır. Navigasyon cihazı için ek ücret alınmaktadır. Taleplerinizi rezervasyon yaptıracağınız zaman bildirerek tüm bilgileri kolaylık ile öğrenebilirsiniz.
Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama işlemleri oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Elbette bazı koşulların sağlanıyor olması gerekmektedir. Araçlar en az 3 günlük kiralanmaktadır. Uzun süreli kiralamalarda ise bu süre en az 30 gün şeklindedir. Firma 7/24 hizmet vermektedir. Bu yüzden günün isteğiniz saatinde aracı teslim alabilir ya da teslim edebilirsiniz.
Araç kiralamak isteyen kişinin en az 25 yaşında olması ve en az 3 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir. Araç bakımları sigorta kapsamındadır. Araç kiralamak istiyor iseniz önceden rezervasyon yaptıracağınızda taleplerinizi belirtmelisiniz. Belirtecek olduğunuz istekleriniz doğrultusunda fiyat hesaplaması yapılarak sizlere net bir bilgi verilecektir. Kıbrıs havalimanından araç kiralamak istiyor iseniz iletişim numarası üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Araç Kiralama Koşulları, Araç Kiralama Koşulları webmaster, Araç Kiralama Koşulları webmaster forum, Araç Kiralama Koşulları webmaster forumu, Araç Kiralama Koşulları forum webmaster, Araç Kiralama Koşulları wmfrm, Araç Kiralama Koşulları wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Malatya araç kiralama HandeTufan 0
  İzmir Araç Kiralama griposter 0
  Antalya havalimanı araç kiralama fyztanitim 0
  Elazığ EMA Araç Kiralama - Rent A Car griposter 0

Foruma Git:
Task