Antalya bazaar

HasanAli
Antalya bazaar
0
1
19-05-2022, Saat: 16:07
#1
user-avatar
HasanAli
Çevrimdışı
Yasaklı Kullanıcı Grubu
  • Konular:219
  • Mesajlar:219
  • Katılım:21-02-2022
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Alışveriş keyfinizi kültür sanat etkinlikleri ve eğlence ile taçlandırmak istiyorsanız Antalya alışveriş seçenekleri içinde en çok hitap edecek olan bir AVM önerimiz var. Burada tüm aile vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacak ve 200'ü aşkın kaliteli mağaza de alışverişin tadına varacaksınız. Boş vakitlerinizi geçirmek için Antalya bazaar tercihiniz de değişecek artık yeni adresiniz burası olacak. . Alışveriş merkezini Pazartesi, salı, çarşamba, Perşembe ve pazar günleri 10.00-22.00 saatleri arasında; Cuma ve cumartesi günleri ise 10.00-22.30 saatleri arasında açık olarak bulabilirsiniz. Büyük ve kaliteli mağazaların yanında aynı kalitede mağazaların Antalya outlet versiyonları da sizi bekliyor. Hem kaliteli hem de hesaplı alışveriş burada sizi bekliyor. Kaçırmayın, pişman olmayın.

Geniş ve Ferah Alanlar Herkese Hitap Ediyor
4000 m2'lik yeme içme alanı, 1600 m2'lik çocuk alanı ve 3000 araçlık otoparkı ve çok daha fazlası. Geniş otoparkıyla hiçbir zaman park sorunu yaşamazsınız, bu yüzden isterseniz özel aracınızla gelin isterseniz de Antalya bazaar konumuna ulaşmak için, otobüs veya tramvay seçeneklerini değerlendirin. Buraya her şekilde de rahatça ulaşabilirsiniz. Size hitap eden kaliteli markaların yanı sıra çocuklarınız için de kaliteli oyuncak mağazaları mevcuttur. İster hafta içi isterseniz de hafta sonu, burada sizi keyifli bir Antalya shopping tutu bekliyor. 2019 yılında mükemmellik sertifikası alan bu AVM'yi de mutlaka görmek isteyeceksinizdir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Antalya bazaar, Antalya bazaar webmaster, Antalya bazaar webmaster forum, Antalya bazaar webmaster forumu, Antalya bazaar forum webmaster, Antalya bazaar wmfrm, Antalya bazaar wmfrm.com

Foruma Git:
Task