Ankara Basketbol Okulu

creeper
Ankara Basketbol Okulu
0
21
29-08-2020, Saat: 17:34
#1
user-avatar
creeper
Çevrimiçi
Yasaklı Kullanıcı Grubu
  • Konular:1,025
  • Mesajlar:1,025
  • Katılım:14-01-2019
Ankara basketbol okulu bünyesinde basketbol sporunun tüm incelikleri kolayca öğrenilebilir. Okul bünyesinde bu spor dalı konusunda deneyimli ve bilgi sahibi antrenörlerin görev yapması alınan eğitimi daha da kaliteli hale getirecektir. Burada önemli olan nokta öğrencilerin basketbol ya da diğer spor dalları ile ilgili yeteneklerini ortaya çıkarmak ve geliştirmektir. Bu amaçla kurulan Çayyolu spor okulu bünyesinde başta basketbol olmak üzere voleybol, jimnastik, yüzme gibi farklı dallara da yer verilmektedir. Böylece alınan eğitim daha verimli hale gelecektir. Bu eğitimlerden yararlanabilmek için tek yapılması gereken Yaşamkent spor okulu ile iletişime geçmektir. Bunun için yüz yüze görülme yapılabilir ya da telefon aracılığıyla ön bilgi alınabilir. İletişim için gerekli olan bilgiler okulun internet sitesinde yer almaktadır.

Ankara Sportsa Academy Spor Okulu
Ankara geneline yönelik faaliyet veren Sportsa academy spor okulu hem ekip hem de ekipman bakımından sportif faaliyetlerin eksiksiz şekilde yürütülmesini sağlar. Yaz okulu ve kış kampı seçenekleriyle öğrencilerin her dönemini verimli geçirmelerini sağlayan bu okulda dileyen herkes kayıt yaptırabilir. Farklı branşlarda verilen eğitimlerle öğrencilerin faydalı şekilde vakit geçirmesini amaçlayan okulda haftanın her günü farklı kurs programları mevcuttur. Öğrenciler bunlar arasından kendilerine en uygun olanı seçerek kayıt yaptırabilirler. Bazı branşlarda başarılı öğrencilerden özel kulüp takımları oluşturulmakta ve böylece kurslara olan ilginin artması sağlanmaktadır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Ankara Basketbol Okulu, Ankara Basketbol Okulu webmaster, Ankara Basketbol Okulu webmaster forum, Ankara Basketbol Okulu webmaster forumu, Ankara Basketbol Okulu forum webmaster, Ankara Basketbol Okulu wmfrm, Ankara Basketbol Okulu wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ankara mustafa kemal mahallesi çilingir emekanahtarcı 0 12 20-10-2020, Saat: 20:33
Son Mesaj: emekanahtarcı
  Ankara Balgat çilingir anahtarcı emekanahtarcı 0 11 20-10-2020, Saat: 20:31
Son Mesaj: emekanahtarcı
  Ankara oto kurtarma servisi Abdullahcankar 0 29 17-10-2020, Saat: 20:24
Son Mesaj: Abdullahcankar
  Ankara 2.El Eşya Alan Spot İşyerleri nullsix 0 19 17-10-2020, Saat: 09:28
Son Mesaj: nullsix
  Ankara Eşya Depolama Superisi 0 17 10-10-2020, Saat: 09:50
Son Mesaj: Superisi

Foruma Git:
Task