Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi

dean534
Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi
0
1
20-05-2022, Saat: 04:08
#1
user-avatar
dean534
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:16
  • Mesajlar:16
  • Katılım:04-04-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum41 | Kocaeli
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi

  Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI 03.03.2022 Tarihinde Gemlik ilçe başkanı olarak Bülent TETİK i uygun görüp mazbatasını vermiş idi.
  Bu gelişme üzerine ilçe başkan adayı ilk hafta içinde, yönetimini arkadaşlarından oluşturup,  il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne başvurusunu yaptı.
  Sonrasında oradan aldığı kayıt onayı ile ilçe yüksek seçim kuruluna defterlerini de hazırlayarak başvurdu ve defterlerini onaylattı.
  Yüksek seçim kurulunda defterleri onaylanan ilçe başkanı kongre başvurunda bulunarak gerekli işlemlerini tamamladı.
  Son olarak 17.04.2022 tarihinde kongresini tamamlayan Gemlik ilçesi il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne olağan kongre sonuç bildirimini vererek Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın kadrosunda seçilmiş Gemlik ilçe başkanı Bülent TETİK oldu.
  Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI tüm Gemlik yönetimi ve başkanını tebrik ve teşekkürleri ile il başkanlığında ağırladı.
Kongre esnasında yaşanan bir anı:  Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI Gemlik ilçe kongresinin yapıldığı gemlik mahallesinde bulunan adreste davet etmiş olduğu kongre emnıyet görevlileri ile Yüksek seçim kurulu üyelerinin kongreye katılmasını beklerken ilçe başkan adıyının hazırlamış olduğu ikramların ve diğer üyeler ile hoş sohbetin tatını çıkartıkları esnada saatin bir hayli geç olduğunu ve neredeyse kongre saatine az bir zaman kalındığını fark ettiler. Ama halen emnıyet görevlileri ile Yüksek seçim kurulu üyelerinin kongre yerinde olmadıklarından dolayı büyük bir telaş kaplamasına yol açtı. Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI ilçe başkanı hemen duruma el koyarak  hemen gerekli kişilere ulaşılması sağlandı küçük bir yanlış anlamanın sebebiyet verdiği aksaklık emnıyet görevlileri ile Yüksek seçim kurulu üyelerinin kongre nin yapılacağı adrese gelmeleriyle son buldu ve oylama tamamlandı. Bu olayda tatlı bir kongre anısı olarak Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın hatıralarında yerini aldı.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi webmaster, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi webmaster forum, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi webmaster forumu, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi forum webmaster, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi wmfrm, Anavatan Partisi Gemlik İlçe Kongresi wmfrm.com

Foruma Git:
Task