Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay

herseyden
Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay
0
1
13-07-2022, Saat: 02:57
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:204
  • Mesajlar:204
  • Katılım:04-09-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: pexels-photo-6129207.jpeg?auto=compress&...=750&dpr=1]
Samsun üroloji alanında uzman bir isme mi ihtiyacınız var? Op. Dr. Ahmet Gençbay ile bu alanda ne gibi desteklere ihtiyacınız varsa sizlerin yanlarında yer almaya devam ediyor


. 1963 yılında dünyaya gelen Op. Dr. Ahmet Gençbay; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezun olması ardından bir süre pratisyen hekim olarak çalışmış, ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Üroloji Kliniğinde araştırma görevlisi olarak çalışmalarına devam etmiştir. 1993 yılında üroloji uzmanı olması ardından Samsun'da kendi kliniğini açmış, çalışmalarına hız kesmede devam etmiştir.


Samsun Sünnet


Samsun sünnet, sertleşme sorunu gibi kimin ne gibi derdi varsa anında herkesin yanında yer almaya devam ediyor. Hem yeni doğan hem de belirli bir yaş grubuna gelen erkek çocukların artık sünnet olma vakti geldiği zaman en ufak acı ya da ağrı hissi olmadan herkesin derdine derman oluyor.


Sünnet derilerini keserken adeta en ufak bir acı dahi olmasına izin vermeden kaliteli bir tedavi yöntemi uyguluyor. Op. Dr. Ahmet Gençbay bu alanda kendisini  en iyi şekilde geliştirmeyi başarmış, üroloji konusunda uzman bir hale gelen isimdir.


Uzmanlaştığı alanda kurduğu kliniği ile randevu alan herkesin derdine derman olan isimlerden birisidir. Eğer sizlerin de sünnet, ürolojik rahatsızlıklar ya da sertleşme sorunu gibi dertleriniz varsa Op. Dr. Ahmet Gençbay'dan randevu alabilir, muayene olarak sorunlarınızdan anında kurtulabilirsiniz.


Sertleşme Sorunu


Samsun sertleşme sorunu ile sizler de yüz yüzeyseniz anında en uygun zamanlar için randevu alabilir, bu randevulara uygun zamanlarda muayene olarak sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz. Bu kadar farklı hizmetlerden yararlanırken erken teşhisin hayat kurtaran bir yapısı olduğunun farkında olmalısınız. Üroloji konusunda en ufak yanmalardan sertleşmelere kadar birçok sorun meydana gelebilir.


Her ne kadar insanlar ilk başlarda bu durumu ciddiye almayarak göz ardı etseler bile, Op. Dr. Ahmet Gençbay'a muayene olarak birçok sorunu geride bırakabileceksiniz. Bu kadar farklı olan hizmetleri dilediğiniz an alabilir, erken teşhisler ile hayatınızda birçok sorunun yoluna girmesi için harekete geçebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay webmaster, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay webmaster forum, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay webmaster forumu, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay forum webmaster, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay wmfrm, Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Üroloji Alanında Uzman İsim: Op. Dr. Ahmet Gençbay herseyden 0

Foruma Git:
Task