Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar?

sosyalleselim
Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar?
0
1
09-05-2021, Saat: 23:43
#1
user-avatar
sosyalleselim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:7
  • Mesajlar:7
  • Katılım:09-05-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum27 | Gaziantep
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
[Resim: zZhgPxYo.png]
 Sizde ailenizle birlikte yurtdışında yaşamak istiyorsanız, fakat eşiniz orda siz burada iseniz ve Aile Birleşimi vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız konu A1 seviyesinde bilmeniz gereken yabancı dildir.

A1 Almanca Kursu ile Almanca Aile Birleşimi ve A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.

2007 yılında çıkan anayasayla Almanca Aile Birleşimi kursunu başlatarak, Ankara Goethe Enstitüsü ile A1 düzeyinde vize sınavlarını yapmış, Goethe Enstitüsü ve Almanya Konsolosluğu tarafından tavsiye listesine alınmıştır.
İngiltere A1 Vize Sınavı Gaziantep’te Elbim Kursları’nda yapılmış, başarı oranı % 100 olmuştur.
Elbim 31 yıllık tecrübesi ile binlerce aileyi birbirine kavuşturmuştur. Sizde bu ailelerden birisi olmak isterseniz adres belirlidir. Elbim kurslarından birisini tercih ederseniz pişman olmazsınız.
Almanca A1 Sertifikası Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.
İngilizce A1 Sertifikası Vize Sınav kayıtları Elbim’de alınarak her ay sınav yapılmaktadır.
A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz. Her zaman, her koşulda yanınızda olmaya devam etmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar?, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? webmaster, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? webmaster forum, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? webmaster forumu, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? forum webmaster, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? wmfrm, Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin A1 Seviyesinde Kurslar? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  En Güzel Aile Fotoğrafları İçin 5 İpucu wmfrm 0

Foruma Git:
Task