Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?
griposter
Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?
0
256
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
griposter Yeni Üye
*

 • Konum: Belirtilmemiş
 • Rep puanı 0
 • Konular109
 • Mesajlar109
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Backlink kasma işlemleri web sitenin otoriterini artırmak için yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerde backlink kasılmak indexletilmesi kadar önemlidir. Arama motoruna çıkmayan backlink hiçbir etki sağlamayacaktır. Konumuzda Backlink İndexletme metotlarından birinci serisiyle başlıyoruz.
Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?
Backlink indexletme işlemleri yüksek bir sosyal imleme sitesinden veya farklı paravan sitelerden sağlanarak yapılmaktadır.
Reddit Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?
Reddit sitesine giriş yaptığınızda Sağ menü tıklayarak "Create Community" kısmına tıklıyoruz. Gelen kısım içerisinde kurmanız için Grup adını giriş yaparak kurun.
NOT: Eğer üyeliğiniz olup da yeni temayı göremiyorsanız Profil ayarları kısmından girerek Beta geliştirmeleri açtığınızda yeni temaya erişebileceksiniz.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-1.png]
Kurmanız sonrasında grubunuza yönlendirme sağlayacaktır. Grup anasayfa içerisinde sağ tarafında Mod Tools yerine tıklayın.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-2.png]
Gelen bölüm içerisinde "Community Settings" kısmına tıklayın.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-3.png]
Gelen menü içerisinde "Post And Comments" giriş yapın. Burada seçeneklerden Spam Filter Strength bölümünden Post ve Links ayarlarını Low ayarına alın ve kaydedin.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-4.png]
Tekrar grubun anasayfasına dönerek Create Post kısmına girin. Yer alan bölümde linkinizi yapıştırın ve başlığınızı girerek Gönder seçeneğine tıklayın.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-5.png]
Gönderme sonrasında görüntülenme işlemi için "Approve" kısmına tıklayın. Konunuz artık yayınlanmış olarak yer alacak.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-6.png]
Önemli olan kısmı onaylama işleminden sonra Yeşil tik gelmesidir. Yeşil tik linklerin Reddit tarafından spamsız olarak algılandığı anlamına gelmektedir. Blogspot paylaşırsanız REDDİT tarafından spam olarak algılanacaktır. Yeşil yanması yerine Engel işareti gelecektir.
[Resim: backlink-indexletme-metodu-7.png]
Backlink kasma metotları kaynaklarına göre değişmektedir. Sitemizde Backlink Kaynakları adı altında güncellenerek devam edecektir.
Güncel olarak veriler arasında;Anahtar Kelimeler

Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? indir, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? Videosu, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? online izle, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? Bedava indir, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? Yükle, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? Hakkında, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? nedir, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? Free indir, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? oyunu, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? download, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? webmaster, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? webmaster forum, Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır? wmfrm


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Backlink Nedir ve Nasıl Yapılır? seoreq 1 2,023 29-10-2017, Saat: 17:13
Son Mesaj: Kaanapaydn

Foruma Git: