Rusça Kursu

vazliz34
Rusça Kursu
0
108
28-07-2020, Saat: 11:27
#1
user-avatar
vazliz34
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:28-07-2020
  • Rep puanı 0
Rusça kursu eğitimi almak isteyen insanlar için özel olarak geliştirmiş olduğumuz teknikler ve tecrübeli öğretmenler ile hizmet vermiyoruz. Avrupa dilleri öğretimi ortak çerçeve programı kapsamında vermiş olduğumuz Rusça kursları ile dinleme, konuşma, okuma, karşılıklı diyalog, yazma gibi deneyimleri kazandırmayı hedeflemekteyiz.Şişli  Rusça kursu  eğitimimiz 4 kurdan oluşmaktadır. 

Rusça eğitimde Communicative Approach metodu kullanılmaktadır. Derslerimizde video materyalleri ve özgün birçok doküman kullanılmaktadır. Eğitimin daha etkili olması adına beş adet sınav yapılmaktadır. Dersler daha çok konuşma ve dinleme odaklı geçmektedir. Rusça dil kursunda öncelikli amacımız öğrencilerimizin yabancı dil öğrenimini zor bir süreç olmaktan çıkarıp keyif alacakları bir ortama dönüştürmektir. Bu nedenle eğitim sistemimiz iletişimsel temellere dayanmaktadır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Rusça Kursu, Rusça Kursu webmaster, Rusça Kursu webmaster forum, Rusça Kursu webmaster forumu, Rusça Kursu forum webmaster, Rusça Kursu wmfrm, Rusça Kursu wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Foruma Git:
Task