Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi!

veganet
Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi!
0
340
14-11-2019, Saat: 23:09
#1
user-avatar
veganet
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:14-11-2019
  • Rep puanı 0
  • Konum27 | Gaziantep
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: logo.png]
Tarihçe
Bireysel ve kurumsal İnternet Hizmetleri, Web hosting, Sunucu kiralama ve Sunucu barındırma hizmeti saglamak amacıyla 2009 yılında Bahadır Tuncer tarafından kurulan Hosting firmasıdır. İlk verimerkezi yatırımımız Gaziantep Teknopark içerisinde 2016 yılında gerçekleştirerek, aynı yıl 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelerimize ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli bir “Telekomünikasyon” şirketidir. Gaziantep ve Güneydoğunun ilk verimerkezi olarak adını listeye yazdırmıştır.Veganet datacenter yatırımlarını arttırmaya devam etmektedir. Maximum Uptime sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinen Veganet DC, %100 fiziki güvenlik, kesintisiz internet erişimi, enerji ve iklimlendirmedeki en ileri teknolojisi ve deneyimli teknik ekibi ile 7/24 müşterilerine hizmet sunuyor. 
Ruhsat Bilgileri
Altyapı İşletmeciliği Hizmeti - Ulusal İnternet Servis Sağlayıcılığı
Ulusal Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Mersis No: 0924 0514 0010 0028
Veganet DC Bilgi Güvenliği Politikası
Veganet DC olarak iş devamlılıgı ve bilgi sahipliligimize karşı her türlü riski kontrol etmek amacıyla;
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını yerine getirecek biçimde belgelendirmeyi ve devamlı geliştirmeyi,
Bilgi güvenliğini arttırmak amacıyla çalışanlarını sürekli eğitmeyi,
Bilgi güvenliği kapsamında bütün yasal mevzuatlara uymayıkabul ve taahhüt etmektedir.
VEGANET Datacenter
Veganet Datacenter 200 m2 Sistem Odası, 300m2 Enerji ve UPS Akü Odası, 52m2 Ofis Çalışma Alanı olmak üzere toplamda 552 m2’lik veri merkezi salonuna sahiptir.
Enerji
Veganet Datacenter'nin enerji kapasitesi 1,2 MW Olup iki Farklı Trafodan yedekli olmak üzere toplamda 2 MW’tır.
İklimlendirme
Veganet Datacenter iklimlendirmesinde “free cooling” teknolojisi kullanılmaktadır.Kendi Geliştirmiş Oldugumuz 100 Kw/h Sogutma Kapasitesini 7.5 kva Elektirik Tüketmektedir.
Güvenlik
Veganet Datacenter dijital ve fiziksel olarak 7 gün 24 saat kameralarla izlenmektedir Ayrıca giriş ve çıkışlarda güvenlik görevlileri mevcuttur.
Network
Veganet Datacenter, internet erişimini 2 farklı internet servis sağlayıcısı ile (Türk Telekom, Superonline) sunmaktadır.
Monitoring
Veganet Datacenter, geliştirdigi yazılım ile giriş ve cıkış hattını izleyip ddos saldırılarında otomatik olarak yurt dışına kapatmaktadır.
İletişim Bilgileri
Veganet Teknolojileri ve Hizmetleri Ltd. Şti.
Yamaçtepe Mah. Burç Yolu Cad. Mahmut Tevfik ATAY Bulvarı 4/C Blok No : Z/06 Gaziantep Teknopark Şahinbey /Gaziantep
Tel: 0850 885 26 27


Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi!, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! webmaster, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! webmaster forum, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! webmaster forumu, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! forum webmaster, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! wmfrm, Veganet Datacenter Gaziantep Veri Merkezi! wmfrm.com

Foruma Git:
Task