Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ?

anindahosting
Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ?
0
394
31-12-2017, Saat: 20:35
#1
user-avatar
anindahosting
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:3
  • Mesajlar:3
  • Katılım:31-12-2017
  • Rep puanı 0
  • Konum58 | Sivas
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Merhabalar,

Yeni bir blog sitesi açacaksınız ve hangi firmadan hizmet alacaksınız, hangi firma daha iyi hizmet veriyor bu konuda tavsiye mi istiyorsunuz ?

O zaman doğru yerdesiniz bu makelimizi okuduğunuzda sorunuzun cevabını almış olacaksınız. İyi bir blogger iyi bir hosting tercih eder çünkü sitesi hızlı açılmalı herhangi bir sorunda hızlı ulaşacağı bir hosting firması olması gerekir.

Uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren www.anindahosting.com üzerinden blog siteniz için hosting alabilirsiniz. Çünkü Anında Hosting firmasının desteği çok hızlıdır.

[Resim: hNuMQQpJSPmqJtidBeLmkQ-1.png]
[Resim: destek1.png]
[Resim: destek2.png]

[Resim: linehigh.png]

Desteğinin hızlı olmasını geçelim www.anindahosting.com firmasının Uptime oranlarıda yüksektir.

Bazı Uptime oranlarını sizinle paylaşıyoruz. Bu değerler uptime sitesinden bizzat alınmıştır. Anında Hosting firmasında uzun süreli kesinti yaşamazsınız!

%98 – %99 Uptime bazı sunucularda %100 Uptime değerlerini sizde görebilirsiniz. Google kesintisiz web sitelerini daha ön planda tutmaktadır ve blog sitenize daha fazla ziyaretçi alabilirsiniz.

[Resim: uptime.png]
[Resim: uptime2.png]

[Resim: linehigh.png]

Google ARTIK SSL aktif olan web sitelerine öncelik vereceğini duyurdu peki Anında Hosting bu duyurudan hemen sonra YILLIK hizmet alımlarında SSL hizmetini ÜCRETSİZ yaptı yani Anında Hosting firmasından YILLIK hizmet aldığınız zaman ÜCRETSİZ SSL sahibi olabilirsiniz.

İyi bir blogger SSL sertfikası olmadan olmaz! Anında Hosting üzerinden hizmet almanız sizin için her türlü avantaj diyebilirim.

[Resim: ssl.png]

[Resim: linehigh.png]

Anında Hosting diğer birçok firmanın yıllık olarak satmış olduğu hosting hizmetini aylık olarak satışını yapıyor.

Çünkü beğenmediğiniz zaman yıllık ödeme yerine aylık ödeme yapmış oluyorsunuz ve diğer ay devam etmiyorsunuz.

https://www.anindahosting.com/linux-web-hosting.html

https://www.anindahosting.com/linux-pro-hosting.html

https://www.anindahosting.com/windows-web-hosting.html

https://www.anindahosting.com/windows-pro-hosting.html

Yeni bir blog açacaksanız ve aklınızda bir firma yok Anında Hosting firmasını tavsiye ederiz. Çünkü biliyoruz ki iyi bir blogger iyi bir hosting tercih eder…

[Resim: hosting2018.jpg]

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ?, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? webmaster, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? webmaster forum, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? webmaster forumu, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? forum webmaster, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? wmfrm, Blog Sayfası Açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih Etmeliyim ? wmfrm.com

Foruma Git:
Task