Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar?

turkans
Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar?
0
1
11-03-2022, Saat: 22:08
#1
user-avatar
turkans
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:18
  • Mesajlar:18
  • Katılım:03-12-2021
  • Rep puanı 0
  • KonumAzerbeycan
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı

Nükleer felaket senaryoları gerçek olur, bir nükleer bomba ülkenize atılırsa, hatta nükleer savaş çıkarsa neler yaşanır? Nükleer füze fırlatılırsa olacaklar ve hatta hükümet nasıl tepki verir bunu anlamak için varsayımsal bir kıyamet senaryosu oluşturduk.

Varsayımsal kıyamet senaryomuzda nükleer füze hedefi olarak Türkiye’yi seçtik. Varsayımsal düşman olarak da Kuzey Kore yi seçelim mesela. Kuzey Kore kıtalar arası balistik füzeye sahip hatta her fırsat bulduğunda boşa sallayıp gövde gösterisi yapmayı da ihmal etmeyen bir ülke bildiğiniz gibi. Kim Jong-un nükleer bombaları tam hıza ulaştıklarında saniyede yaklaşık 6 km hızla seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu iddia ediliyor. İstanbul’a ulaşması nükleer bombaya ve diğer faktörlere bağlı olarak yaklaşık 30 dakika gibi belki de daha az bir süre alacaktır.

Ben videoda anlattım ama bu konu altında sizlerinde farklı görüşlerini merak ediyorum? Sizce neler olur?

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar?, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? webmaster, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? webmaster forum, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? webmaster forumu, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? forum webmaster, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? wmfrm, Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar? wmfrm.com

Foruma Git:
Task