• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Google Webmaster Blogu Açtı - Türkce
#1

Merhaba değerli wmfrm takipcileri bugün Google'ın Türkce Webmaster Blogu hakkından konuşacağız,
Uzun süre sonrasında ihtiyaç duyduğumuz Google'ın Türkce Webmaster Blogu sayfası yayına başlamıştır.Geç olsa da, bizlere web dünyasındangoogle arama motoru hakkında en son gelişmelerdenbilgilendiren paylaşımlardanetkinliklerden oluşan bir blog sayfası açılmıştır.Şimdiye kadar hep ingilizce blog sayfası ile yarım yamalak idare ediyorduk, artık türkiye ( türkce ) blog sayfası açıldığına göre webmaster alemi güncel olarak çoğu konudan haberdar olacağına inanmaktayız.
Google’ın Türkiye Webmaster Blog sayfası, öyle düşündüğünüz gibi robot tarafından veya google’ın oluşturduğu otomatik algoritmalar tarafından vs. güncelliğini sürdürmeyecektir.
İlginç olabilir veya komik olabilir ama;
Blogun merhaba yazısında bu konu ele alınıp, paylaşımların robot tarafından veya herhangi bir algoritma tarafından yazılmayacağı söz bahsi olup, sizin benim gibi bir insan tarafından yazılacağı söylenmiştir 1f642.svg
Hatta Google'ın Türkce Webmaster Blogu ‘nun yazarı Furkan Öz Kösemen isimli kişidir.
Webmaster fm olarak bu platformun devamlılığı süreceğinden, yararlı bir platform olacağından son derece şüphemiz yoktur.Faydalı bir eylem olduğunu ve webmaster’ların kendini geliştirebileceğini, webmasterların tek bir noktada buluşacağına inandığımız, kaliteli bir blog olacağını düşünmekteyiz ve Google adına gerçekten sevindik.
Google'ın Türkce Webmaster Blogu ‘nu sizlerde https://webmaster-tr.googleblog.com/ adresinden takip edip, son paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Tavsiye ederiz ve hatta takip etmenizi şiddetle önermekteyiz.
Google Türkiye Webmaster Blogu İlk Yazısını Yazdı ;
google-turkiye-webmaster-blog-768x469.jpg
Blog yazarımız Furkan Öz Kösemen,

İlk makalesinden bu yana gerçekten tüm samimiyetini ortaya koyduğunu düşünüyorum. Bizde webmaster fm olarak google’nin bu blog sayfasını takip edeceğiz. Sayın Furkan Oz Kosemen bizler için kaliteli paylaşımlardan bahsedeceğine ve bizler için işimize yarar eklentilerden bahsedeceğine güveniyoruz.

İlk makalesini okudum ve herşeyi, noktasından virgülüne vs. herşeyi gerçekten çok titiz bir şekilde yazılmış ve okura hitap edilmiştir. Ayrıca içerikde yeni başlayan webmasterların işine yarayacak olan bir çok maddeye değinilmiştir. Websitesini yeni açmış olan veya webmaster dünyasında acemi olan tüm yazarların bu blogu ısrarla takip etmesini öneriyorum.
Webmaster blogu, biz webmasterlar için birebir, samimi, muazzam bir platform.
Webmaster'ların Gücü Adına » Herşey Web Dünyası için....


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar / Okunma Son Yorum
0 Cevaplar 66 Görüntüleme
Son Yorum teknolojihaberleri
19-11-2017, Saat: 16:17
2 Cevaplar 1,508 Görüntüleme
Son Yorum Kaanapaydn
13-10-2017, Saat: 00:06
0 Cevaplar 1,369 Görüntüleme
Son Yorum trsitem
24-09-2017, Saat: 09:44
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi