Google Adwords Reklam Çeşitleri

DreamWorld
Google Adwords Reklam Çeşitleri
0
1212
02-07-2017, Saat: 02:44
#1
user-avatar
DreamWorld
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:2
  • Mesajlar:3
  • Katılım:02-07-2017
  • Rep puanı 0
  • KonumBelirtilmemiş
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Metin Reklamlar : Klasik ve en yaygın kullanılan reklam biçimidir. Google ana sayfasında ve İçerik Ağı sitelerinde gösterilir. Metin reklamlarda bir reklam başlığı, iki satır reklam metni ve son satırda da web sitenizin adresi yer alır. Reklamlar anahtar kelimeler ve kelime grupları kullanılarak yayınlanır.
Bir kullanıcı uygun anahtar kelimeyi aradığında reklam görüntülenir. Reklam yayınlayan bir firma olarak size en büyük avantajı sadece işiniz ile ilgilenen kullanıcılara gösterilmesidir.

Görsel Reklamlar : Resim veya animasyon olarak yayınlanan reklamlardır. Sekiz farklı biçimi destekler. Görsel reklamlar yalnızca İçerik sitelerinde gösterilir. Özellikle ürününüz veya işletmeniz ile ilgili marka bilinirliğini arttırmaya yönelik etkisi büyüktür.Görsel reklamların çarpıcı etkisi, en uygun reklamların en uygun sitelerde gösterilmesini garantileyen Google AdWords teknolojisi ile birleştirilmiştir.

Video Reklamlar : Hareketli ve ilgi çekici video reklamlardan oluşur. Dört farklı biçimde özelleştirilebilen başlangıç görüntüsü bulunur. Video reklamlarıda Görsel reklamlar gibi yalnızca içerik sitelerinde yayınlanır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Google Adwords Reklam Çeşitleri, Google Adwords Reklam Çeşitleri webmaster, Google Adwords Reklam Çeşitleri webmaster forum, Google Adwords Reklam Çeşitleri webmaster forumu, Google Adwords Reklam Çeşitleri forum webmaster, Google Adwords Reklam Çeşitleri wmfrm, Google Adwords Reklam Çeşitleri wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Google AdWords mü SEO mu ? seoreq 1
  Google AdWords Temel Düzey Sertifika Eğitimi Notları seoreq 0
  Google’a Reklam Vermek seoreq 0
  Google Adwords Anahtar Kelimesi wmfrm 0

Foruma Git:
Task