Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz

wmfrm
Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz
0
2024
06-07-2017, Saat: 00:54
#1
user-avatar
wmfrm
Çevrimdışı
*******
Admin Grubu
  • Konular:50
  • Mesajlar:77
  • Katılım:13-08-2017
  • Rep puanı 4
  • Konum34 | İstanbul Anadolu
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Etrafınızdaki ücretsiz Wi-Fi noktalarını zahmetsizce keşfetmek harika olmazmıydı? Facebook’un “Wi-Fi Bul” özelliğini kullanarak artık yakınızdaki ücretsiz Wi-Fi noktalarını keşfedebilir ve hücresel veri paketlerinizi yağmurlu günler için saklamaya başlayabilirsiniz.


[Resim: facebook-wifi.png]


Facebook’un geçen yıl beta olarak sadece iOS kullanıcılarına ve belli ülkelerde deneme turuna çıkardığı “Wi-Fi Bul” özelliği artık başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede aktif olarak kullanılabilecek. Mobil cihazlar ve tabletlet kullanıcılarının faydalanabileceği Wi-Fi Bul özelliği sayesinde etrafımızda hangi Wi-Fi noktalarının kullanılabilir olduğunu zahmetsizce keşfedip, Wi-Fi noktalarından kolayca faydalanabileceğiz.


[Resim: facebook-wifi-bul-kullan.png]


Facebook’un yeni özelliği, veri paketinizin yetersiz olduğu zamanlarda ve özellikle farklı şehirleri seyahat ettiğinizde hayat kurtarabilir. Ayrıca bu özellikten faydalanarak yabancısı olduğunuz yerlerde ziyaret edeceğiniz mekanların Wi-Fi bağlantısına sahip olup olmadıklarına pratik şekilde göz atabilirsiniz.

Wi-Fi Bul Özelliği Nasıl Kullanılır?
Wi-Fi Bul’u kullanmak için mobil cihazınızdan Facebook uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Daha Fazla” sekmesine ulaşıp Wi-Fi Bul bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Özelliği etkinleştirdikten sonra Facebook, konum bilginizi kullanarak size yakın olan Wi-Fi noktalarını gösterecek ve kablosuz ağların hangi şirket veya işletmeye ait olduğunu gösteren Wi-Fi haritasını açacaktır.


Henüz Wi-Fi Bul özelliğine birçok işletme dahil olmadığı için etrafınızdaki ağlar sınırlı olabilir. İşletmelerin beklenen ilgiyi göstermesi halinde ise Facebook konum tabanlı servisler dünyasına daha büyük yelkenler açıp, Google Maps ve Yandex’in rakibi olarak karşısına çıkabilir.

WWW.WMFRM.COM YÖNETİMİ
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz webmaster, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz webmaster forum, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz webmaster forumu, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz forum webmaster, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz wmfrm, Facebook’un “Wi-Fi Bul” Özelliği ile artık Wi-Fi Noktalarını Keşfedebilirsiniz wmfrm.com

Foruma Git:
Task