• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Alexa düşürme teknikleri Alexahileleri.com sitesinde
#1

Web site adı : Alexahileleri.com

Sitenin başlığı : Alexa düşürme teknikleri Alexahileleri.com sitesinde

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ekim 2017

Site ile ilgili açıklamalar : Alexa, pek çok otoriteye göre, en önemli site ölçümleme aracıdır. Sitenize giren ziyaretçi sayısı, bu ziyaretçilerin sitenizde geçirdiği vakit ve benzeri kriterler alexa tarafından değerlendirilir. Alexa, yaptığı analizler sonucu dünya genelindeki siteleri bir sıralamaya sokar. Örneğin şu anda dünyanın birinci sitesi google, ikinci sitesi youtube, üçüncü sitesi facebook şeklindedir.

Bugün sizlere alexahileleri.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesini tanıtacağım. Bu site, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, ziyaretçilerine Alexa düşürme teknikleri sunar. Alexa sıralamalarında daha yukarılara doğru çıkmak isteyen site sahipleri, alexahileleri.com adresinden mutlaka faydalanmalıdır. Sitede her biri birbirinden kıymetli alexa düşürme önerisi sizleri bekliyor olacak.

Daha iyi bir alexa sıralamasına sahip olmanız, sitenizden daha yüksek reklam gelirleri elde etmenizi sağlar. Zira reklam vermek isteyen kişiler, sitelerin Alexa sıralamasına bakmaktadır. Sıralamanız iyi ise, reklam talep edenlerin sayısı da artacaktır.

Ben de sizlere buradan bazı Alexa hileleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle tüm site sahipleri, internet tarayıcılarına bir Alexa toolbar kurmalıdır. Toolbar ile sitenize yapacağınız ziyaretler, Alexa değerinize çok güzel katkılar sunar. Bunun yanı sıra; sitenizdeki makalelerin mutlaka ilgi çekici olması şarttır. Nitekim, alexa sitenize giren kişi sayısına baktığı gibi, bu kişilerin sitenizde ne kadar süre boyunca durduğunu da ölçer. Bunun için internet sitenizdeki paylaşımların keyifle okunabilir olması son derece mühimdir. Zengin bir içeriğe sahip olmanız da yine alexa değerinize doğrudan olumlu katkı sağlar. Alexa, ziyaretçilerin sitede gezdikleri sayfa sayısını ölçtüğünden ötürü, içeriğinizin dolu dolu olması lehinizedir.

Siz de hemen alexahileleri.com adresine bağlanın ve buradaki çarpıcı teknikler sayesinde, çok daha iyi alexa değerlerine sahip olmanın keyfine varın.

#2
Şahsen ben bugüne kadar Alexa'yı hiç önemsemedim. Bundan sonrada önemsemiyorum. Zaten önemsediğin zaman alexa sıralaman düşmüyor aksine yükseliyor. Ama önemsemediğin zaman alexada güzel düşüşler yaşabiliyorum.

#3
(22-10-2017, Saat: 19:06)macktry Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen ben bugüne kadar Alexa'yı hiç önemsemedim. Bundan sonrada önemsemiyorum. Zaten önemsediğin zaman alexa sıralaman düşmüyor aksine yükseliyor. Ama önemsemediğin zaman alexada güzel düşüşler yaşabiliyorum.

Alexa o kadarda önemli olmayabilir fakat googlede üst sıralarda çıkmak için gerekli olduğunu biliyorum. Ayrıca senin bu taktiğin de çok değişikmiş Big Grin  önemsemediğin zaman alexa düşünüyor ama önemsediğin zaman alexa yükseliyor.İlginç bir teori.
Webmaster'ların Gücü Adına » Herşey Web Dünyası için....


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar / Okunma Son Yorum
0 Cevaplar 41 Görüntüleme
Son Yorum ReFlex
01-12-2017, Saat: 21:19
0 Cevaplar 120 Görüntüleme
Son Yorum nullsix
23-10-2017, Saat: 22:37
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi