Webmaster Forumu, Forumları, Google, Sitesi - Wmfrm.com

Tam Versiyon: Cepmax Ücretsiz ve Yatırımsız Okuyunuz- Ödeme Kanıtı ile
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Dikkatlice okuyun hem ucretisiz ve hem yatirimsiz mutlaka deneyin. Ilk odeme talepleri alindi ve ilk odemeler 15 eylul 2018 de. Dekontta paylasacagim. Asagidaki bilgileri okuyun dikkatlice ..

yukarıda yer alan CEPMAX uygulamasını linkten googlepleyden uygulamayı indiriyorsunuz ancak ilk üye olurken sponsor numarasına ihtiyacınız olacak 99147142652 sponsor Numarasi ile uye olabilirsiniz. 24 görevden oluşan her "başla" tuşuna basarak karşınıza çıkan kısa videoları izleyerek (3 video) görev tamamlandı yazısını görünce diğer göreve geçiyorsunuz ancak su var baslaya bastiniz karsiniza 3 video cikana kadar bekleyin yoksa gorev tamamlandi yazmaz . baslaya basinca sabit bekleyin 3 video gelene kadar sonra sag ustte carpisindan kapatin gorev tamamlandi yazacak sonra diger basla yazan goreve gecebilirsiniz çok basit ve kolay .. her görev 15krş. günlük 3.6 tl bir hanede 4 kişi olsa 432 tl gibi bir para eder fena bir gelir değil.. hatta üye olduktan sonra kendinize ait sponsor numarası oluşacak bu numara ile ile her üye başı 1 krş yani üye başı günlük 24 krş elde edebilirsiniz. uygulama yeni başladı en önemli özelliği ÜCRETSİZ olması... zamanla bu uygulamadan fatura ödeme, otobüs bileti sinema bileti gibi v.s. satışları ilede gelir elde edilebilecek geliien bir uygulama kaçırmayın derim .. ÜCRETSİZ bir uygulama deneyin mutlaka anlayacaksınızdır.

99147142652 sponsor numarasi uye olurken lazim olacak..

teşekkürler, saygilarimla..

Not: en kisa zamanda ios app storede yer alacaktir az kaldı.

ÖDEME KANITLARI İLK ÖDEMELER GELDİ.
[Resim: ZLPYqB.jpg]
[Resim: q8TI9k.jpg]
[Resim: pxlLBG.jpg]
Değerli cepmax kullanıcıları ;

Bugün İtibari ile 70.000 kullanıcı sayısına ulaştık. Kontrollü büyümenin sağlanması, sistemdeki sorunların ortadan kaldırılması ve backoffice çalışması için üye kayıtlarını 09.09.2018 saat 20:00 ye kadar durdurmuş bulunmaktayız. Şirketin gerekli gördüğü dönemlerde üye alım durdurmaları yapılacaktır.

Prim almayı hak etmiş kullanıcılarımızın ödemeleri 05.09.2018 mesai bitimine kadar banka hesaplarına yatırılacaktır.

Bu süre zarfında mevcut kullanıcılarımız sistemi kullanmaya devam edebileceklerdir.


9 EYLÜL AKŞAM 20 DEN İTİBAREN TEKRAR ÜYE ALIMI AÇILACAK KAÇIRMAYIN.


99147142652 sponsor numarasi uye olurken lazim olacak..
Neden reklam yapıyorsunuz ?
sağolun
geçtimi zamanı