Webmaster Forumu, Forumları, Google, Sitesi - Wmfrm.com

Tam Versiyon: Instagram’da takipçilerin faydası nedir?
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Instagram, artık dünyanın 7/1’inin kullandığı bir platform haline geldi, bu da 1.5 milyar insanın aynı odaya bakması gibi bir şey haliyle.
Siz de instagram takipçinizi yani tanıdıklarınızı arttırırsanız Instagram etkileşimi kazanma gibi bir durum söz konusu olur. Bu da sizi tıpkı SEO (Search Engine Optimization) gibi bir etki yaratıp kendi indexinde üst sıralara yükseltecek, doping etkisiyle hayatınızda tanışamayacağınız bir kitleye erişiyorsunuz. Bu da sizin markanızı, isminizin kalitesini yükseltecektir.

Instagram beğeni satın almanın faydası nedir?
Instagram beğenileri de takipçileri de kadar önemlidir. Yeterli bir etkileşimde keşfette olmak için mavi tikli bir takipçi sayfası, 50k lokasyonlu indekslenmiş bir sayfa, ve beğenilerinin de orantılı olarak düzenle artması istikrarla sağlanmalıdır.
Bu şartları yerine getirdiğinizde geriye bunları düzene koyarak kendi ağınızı genişletebilir, sponsorlu AdWords (Ads) ve Facebook sponsorlu reklamlarıyla websitenize sayfalarınızla bir indeks ağı kurarak son etapta viral bir görünüm benimseyerek kendi büyük imparatorluğunuzu kurabilirsiniz.