WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim?
#1
Bir WordPress Hosting hizmeti aldınız ve sitenize WordPress üzerinden tema kurmak istiyorsunuz. Bunun için öncelikle Plesk Panel'e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel'e giriş yaparken yaşadığınız herhangi bir sorun olduğunda veya takıldığınız bir durumda ilgili makalemizi incelemeniz sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Plesk Panel'e giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada sol taraftaki kategorilendirilmiş menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "WordPress" sekmesine girmeniz gerekmektedir.

linux hosting

"WordPress" sekmesine girdiğiniz zaman karşınıza aşağıdaki resimde de görebileceğiniz "Örnekler" sayfası gelecektir. "Örnekler" sayfasında size ait herhangi bir örneğin menüsünde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretli "Temalar" butonuna basmanız gerekmektedir.

"Eklentiler" sayfasına girdiğiniz zaman açılan sayfada size siteniz için kurabileceğiniz temaları gösterir. Tema seçeneklerinin başında bulunan ve aşağıdaki resimde işaretli olan ikonlara tıklayarak hangi temayı sitenize kuracağınızı seçebilirsiniz. Sitenize kuracağınız temayı seçtikten sonra "Kur" butonuna basarak seçili temayı sitenize kurabilirsiniz.

linux web hosting

Kullanmakta olduğunuz ve artık kullanılmasını istemediğiniz tema silmek için ise "+Kur" butonunun hemen yanındaki ve aşağıdaki resimde işaretli olan "Sil" butonuna basarak seçtiğiniz temayı silebilirsiniz.
  


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güvenilir ve kaliteli hosting için doğru adres: BurtiNET Superisi 0 13 21-05-2020, Saat: 10:39
Son Mesaj: Superisi
  Çalışma Şartları Nasıl the 0 10 20-05-2020, Saat: 19:59
Son Mesaj: the
  Youtube abone nasıl kasılır Abdullahcankar 0 15 17-05-2020, Saat: 16:33
Son Mesaj: Abdullahcankar
  Pattaya Turuna Nasıl Katılım Sağlanır ? graphicdzyn 0 12 13-05-2020, Saat: 18:23
Son Mesaj: graphicdzyn
  Neden Hosting Hizmeti Tercih Edilmeli? is_for_you 0 15 27-04-2020, Saat: 20:42
Son Mesaj: is_for_you

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi