Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şirketlere Hukuki Danışmanlık hizmeti
#1
Boşanma sayısının artması ile birlikte hukuk büroları tarafından verilen hizmetlerde de çeşitlik meydana gelmeye başladı. Boşanma avukatları farklı boşanma nedenleri üzerinde çalışmaya başladığı gibi aldatma nedeniyle boşanma gibi konularda da kişilere destek vermeye başladılar. Boşanan çiftlerin boşanmaları durumunda hangi haklardan yararlanabilecekleri, velayet ve nafaka davaları gibi konularda yardımcı olan hukuk büroları maddi ve manevi konularda da açılabilecek tazminat davaları hakkında kişileri bilgilendiriyor. Bu konularda tecrübeli olan avukatları ile davalarda en iyi sonuçları almayı sağlayan hukuk büroları güven ortamı oluşturuyor.

İş Kazası Avukatları
İş hayatında çeşitli davalar görülebiliyor. Özellikle kıdem tazminatı, işçi alacak davaları gibi konularda uzman olan bir avukata ihtiyaç duyulabiliyor. Hukuk büroları tarafından verilen bu hizmet ile işçi alacakları, ihbar ve kıdem tazminatı gibi konularda iş hukuku avukatı görevlendirilebiliyor. İş sırasında yaşanan çeşitli kazalar sonucu işçilerin haklarını savunmak ve iş kazasının hangi nedene bağlı olarak yaşandığını ortaya çıkarmak adına da iş kazası avukatı görev alıyor.

İcra Hukuku
Hukuk büroları tarafından sunulan hizmetlerden biri olan icra hukuku konusunda çeşitli konular işlenebiliyor. Bu konulardan biri olan menfi tespit davası, kişilerin borç durumları ile ilgili bilgiler verdiği gibi avukatlarında bu konuda araştırma yapmasını sağlıyor. Sadece bu konularda değil icra takipleri, kira alacakları, haciz işlemleri gibi konularda da hukuk danışmanlığı avukatları etkin bir şekilde görev yapıyor.
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aktif Psikoloji Danışmanlık Merkezi test 0 5 Dün, Saat: 00:22
Son Yorum: test
  Oto Eksper Hizmeti creeper 0 24 31-05-2019, Saat: 04:00
Son Yorum: creeper
  Kütahya Kaliteli Ve Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti creeper 0 36 23-05-2019, Saat: 02:47
Son Yorum: creeper
  Matematik özel ders hizmeti nullsix 0 25 21-05-2019, Saat: 23:52
Son Yorum: nullsix
  Profesyonel Zemin Kaplama Hizmeti creeper 0 35 29-04-2019, Saat: 18:35
Son Yorum: creeper

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi