Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO Lanse » Hakkında;
#1
SEO Lanse; Bireysel ve Kurumsal Dijital Pazarlama veya SEO hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında Mehmet KARAOĞLU tarafınca kurulmuştur. SEO Lanse, kuruluşunun aynı yılında tüm mecrada sayısız sektöre hizmet sağlayarak başarılı sonuçlar elde etmiştir. Türkiye’nin Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı, sloganı ile güvenilir ve aktif, kesintisiz bir hizmeti ilke edinmiştir. Bu sebeple Dijital Pazarlama ve SEO hizmetlerinde deneyimlerimizden yola çıkarak seni hedeflerine ulaştıracak bir portalı hizmet şekliyle hazırlamıştır.

SEO Lanse; Hız, Yenilik, Kalite ve güncellik üstüne hedeflenen üst düzey dijital medya ve SEO ajansıdır. 360 derece hizmet ve reklam niteliğinde çalışmalarını kesintisiz sürmekte, Dijital Pazarlama ve SEO kategorilerinin tüm yeniliklerini ise takip etmektedir. 150’den fazla kuruluş veya markanın, 300’den fazla tasarı ve projenini yönetimini Start Up şekliyle aralıksız sürdürmektedir. SEO Lanse, Aynı zamanda bir “Google Partners” Premium ortağıdır. SEO Lanse ekibi bir kurum veya kuruluşun, Bireysel ve Kurumsal ayırt etmeksizin ihtiyacı olan tüm hizmetin kendisini sunmaktadır. Bu hizmetlerin tamamını hızlı, rasyonel ve kalıcılık ile profesyonel bir yapıda hayata geçirmektedir.

SEO Lanse; Müşterilerini yakından tanımak ve tanışmak amacı ile SEO ID yönetim sistemini oluşturmuştur. Bu sayede tüm müşteriler projelerini yakından takip etmekte ve yeni isteklerini belirte bilmektedir. SEO ID desteği ile yapılan veya hayata geçen tüm çalışmaların raporlarına anlık olarak ulaşabilirler. Proje ve devamlılık ile hizmetlere yönelik her türlü riski takip etmek amacı ile SEO ID yönetim panelini oluşturmuştur. SEO Lanse; hızla evolüsyon elde eden ve her zaman sektörün lideri hedefinde hizmetlerini sürdürmektedir. Dijital Pazarlama veya SEO hizmetlerinde önceliği müşterisinin memnuniyet veren öncü bir kuruluştur.

SEO Lanse; Müşterilerine hizmetin en iyisini uygun ve hızlı çözümler ile üretmek amacı ile alanında profesyonel iş ortakları ile çalışmaktadır. Kısacası sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak hizmetleri profesyonel anlamda sizlere sunuyoruz.

Böylece kalıcılık ve başarı odaklı yürütülen hizmetleri sizlere sunmaktadır. Pazarlama ve SEO hizmetlerinde ise güncel fikirler kullanır. Ziyaretçi veya Müşterilerinizin ise psikolojik davranışlarını takip eder. Sosyal Medyada ise marka ve online itibar değerinizi yükseltir. Dünyadaki mecranın veya sektörünüzün tamamına ulaşmak ve potansiyel müşterilerinizin sayısını arttırmak istiyorsanız. SEO Lanse’ı tercih edebilirsiniz…

SEO Lanse, Türkiye’nin Dijital Pazarlama ve SEO Ajansıdır…
  
[ Etiketler: lanse | hakkinda ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iptv hakkında tüm detaylar myilmaz 0 51 13-01-2019, Saat: 00:38
Son Yorum: myilmaz
  Betnano Şikayet Hakkinda Bilgiler Laplace 0 69 28-11-2018, Saat: 13:18
Son Yorum: Laplace
  betnano Hakkinda Merak ettikleriniz burada Laplace 0 66 28-11-2018, Saat: 12:59
Son Yorum: Laplace
  Güvenilir Şikayet Hakkinda Bilmeniz Gerekenler Laplace 0 57 28-11-2018, Saat: 12:37
Son Yorum: Laplace
  Saç Ekimi Hakkında Nelere Dikkat Edilmeli Laplace 0 92 06-11-2018, Saat: 09:59
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi