Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porselen Diş Fiyatları (porselendisfiyatlari.com)
#1
PORSELEN DİŞ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Tarih boyunca diş hekimleri diş yapısı kaybolduğunda doğal dişlerin işlevini ve güzelliğini yeniden yaratmaya çalışmışlardır. Bir diş hekiminin temel amacı olmak için eski haline getirme işlevi kullanılırdı, çünkü 1970’lerden önce diş hekimliği, estetik yanı sıra işlevsellik elde etmek için uygun teknolojiden yoksundu. Diş hekimleri sadece hastalara boş alanı basitçe “doldurabilecek” bir restorasyon önerebilirdi. Günümüzde, diş hekimliğinde diş hekimlerinin en kritik gözü bile kandırabilecek, sanatsal olarak yeniden yaratılmış, doğal görünümlü kronlar ve modern diş bağları sunmalarına olanak tanıyan daha gelişmiş dental materyaller ve yeni geliştirilen teknikler bulunmaktadır.

Kronların ve diş yapıştırmalarının dişleri nasıl taklit edebileceğini anlayabilmeniz için, doğal dişlerin neden olduğu gibi ortaya çıktığını anlamalısınız.

Dişleriniz Ne Renk?
Hastaların dişlerinin tek bir renk olduğunu düşünmeleri yaygın bir hatadır. Dişlerin asla tek bir renk değildir. Değişken gölgeler içeren bir dizi üst üste katlanmış yarı saydam tabakalardır. Dişler ayrıca, ışığın diş rengini etkileyecek şekilde yansıtan farklı yüzey dokularına sahiptir.

Dişleriniz üç katmandan oluşur: pulpa, dentin ve emaye. Her tabakanın belirli bir kalınlığı, bileşimi ve yapısı vardır. Ek olarak, ışığın katmanlardan yansıdığı ya da aktığı yol, dişlerin rengini verir. Üç diş katmanı hakkında bilgi kullanmak, diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin doğal görünümlü diş kronlarını ve diş yapıştırmalarını yeniden yaratmalarına izin verir .

Kronları kim yapar?
Diş tacı teknisyenleri diş hekimliğindeki gerçek zanaatkârlardır. Diş hekimleri, dişin boyutunu azaltarak, azaltılmış diş üzerinde bir izlenim bırakarak ve dişin uygun tonlarını seçerek kurma işlemini başlatır. Bu bilgi daha sonra diş teknisyenine aktarılır, böylece bir taç yapılabilir.

Diş teknisyenleri, doğal görünümlü dişleri yeniden yaratmak için bilimi sanatsal bilgilerle harmanlamaktadır. Sanatsal olarak, doğayı taklit etmek için çerçeve ve referans, orantı ve idealizm, perspektif ve yanılsama ve simetri kullanırlar. Renklerin dilini anlamak ve yeni dental materyalleri ve teknikleri kullanmak, dişhekiminin eksik alanları sadece “doldurması” nı değil , aynı zamanda kronlardan ve diş yapıştırmalarından da estetik diş hekimliği yapıtları yaratmasını sağlamıştır. Porselen diş fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web adresimiz : https://porselendisfiyatlari.com

Whatsapp destek hattımız : 0505 098 81 62
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  toplu sms , kayseri toplu sms firmaları , uygun toplu sms fiyatları test 0 7 21-08-2019, Saat: 15:24
Son Yorum: test
  Baymak termosifon , Baymak termosifon fiyatları , Baymak termosifon çeşitleri test 0 7 19-08-2019, Saat: 01:59
Son Yorum: test
  gergi tavan , gergi tavan m2 fiyatları , barriol tavan test 0 25 29-07-2019, Saat: 22:52
Son Yorum: test
  Eskişehir oto ekspertiz , Eskişehir ekspertiz , Eskişehir oto ekspertiz fiyatları test 0 26 24-07-2019, Saat: 01:09
Son Yorum: test
  solucan gübresi, solucan gübresi fiyatları, kırmızı kaliforniya solucanı test 0 29 23-07-2019, Saat: 19:54
Son Yorum: test

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi