[ Etiketler: kocaeli | epilasyon'da | ozel | indirimler ]
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocaeli Epilasyon'da Özel İndirimler
#1
[Resim: lbqQ4k.jpg]

Kocaeli Epilasyon'da Özel İndirimler

Aşırı ve istenmeyen tüy ve kıllar Türkiye'de olduğu gibi tüm dünyada bir çok insan için can sıkıcı, utanç verici ve yıllarca süregelen önemli bir sorundur. Öyleki bu durum insanların sosyal ve mesleki hayatını olumsuz yönde etkileyerek yaşam kalitesini düşürür. İnsanın kendine olan güvenini kaybetmesine neden olur. Bu güvenin tekrar kazanılmasında şüphesiz lazer epilasyon büyük öneme sahiptir.

Detaylı Bilgi için : izmitlazerepilasyon.com

Telefon : 0535 783 14 57

KOCAELİ LAZER EPİLASYON NEDİR?
Kadın ve ya erkek fark etmez, özellikle görünümüne özen gösterenler istenmeyen tüylerinden kurtulmanın yollarını aramakta. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve başarılı yolu ise; lazer epilasyondur.

Son dönemdeki teknolojik gelişmeler ve ileri soğutma sistemleri ile lazer epilasyonda artık acı hissi minimuma inmiş ve uygulama konforu ve hızı maksimum düzeyde arttırılmıştır. Ağda cımbız vb. kökten alım yöntemleri, iğneli epilasyona oranla acı hissi çok daha az olduğunda tercih edilir bir yöntem olarak kabul görmüştür.

LAZER EPİLASYONUN DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKI NEDİR?
Ağda vb. epilasyon amaçlı kullanılan yöntemlerde deri iltihaplanmaları ve bulaşıcı hastalık görülme riski bulunmaktadır. Oysa ki lazer epilasyonda böyle bir durum yoktur. Hızlı bir yöntemdir, kanserojen etkiye  sahip olduğunu gösteren veri bulunmamaktadır. Lazerdeki optik enerji ısı enerjine dönüşerek hedef yapıyı tahrip eder. Bu tahrip etkisi sayesinde elde edilen sonuçlar kalıcıdır. Kıllar tekrar çıksa bile eski gibi olmayacaktır; açık renkli ve zayıf tüyler şeklinde olur ki bunlar estetik anlamda sorun teşkil etmez.

LAZER EPİLASYON İLE İĞNELİ EPİLASYONUN FARKI NEDİR?
İğneli epilasyon kıl köklerine tek tek elektrik akımı verilerek kıl kayıpları sağlar. Bu nedenle uygulama alınacak bölgenin genişliği ve büyüklüğüne göre uzun saatler sürebilir.

Lazer epilasyonda ise tek lazer atışı ile birçok kıl köküne ulaşarak etki eder. Güçlü soğutma sistemleri sayesinde de acı hissi çok daha azdır.

LAZER EPİLASYON NE KADAR GÜVENLİDİR? YAN ETKİSİ VAR MIDIR?
1983'ten itibaren tıbbın çeşitli dallarında güvenle kullanılagelmiştir. Epilasyon amacıyla son 15-20 yıldır yaygın olarak kullanılmaktadır.  Lazer epilasyonda önemli olan kullanıcının eğitimli ve bilinçli olmasıdır. Bunun yanında doğru dozlarda ve doğru cilt ve kıl yapısında hiçbir yan etkisi görülmez.

izmitlazerepilasyon.com
Ara
Cevapla
[ Etiketler: kocaeli | epilasyon'da | ozel | indirimler ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kocaeli diyetisyen, izmit diyetisyen Codess 0 73 13-11-2018, Saat: 22:32
Son Yorum: Codess
  BANAZ TEMİZLİK - KOCAELİ TEMİZLİK HİZMETLERİ Warfley 0 64 11-11-2018, Saat: 22:36
Son Yorum: Warfley
  Acil Tıp Ambulans - Özel Sağlık & Ambulans Hizmetleri aciltip 0 61 06-11-2018, Saat: 15:47
Son Yorum: aciltip
  Kişiye Özel Tatil Planları Laplace 0 71 02-11-2018, Saat: 19:03
Son Yorum: Laplace
  Kişiye Özel Tatil Planları Laplace 0 60 01-11-2018, Saat: 12:07
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi