Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayseri Saç Ekimi | Ahmet Tektaş
#1
Hayatımızda hiç bir şey dünyaya ilk geldiğimiz andaki gibi kalmıyor. Yaşam sürecinde bir çok şeyi kaybediyoruz. Bu kimi zaman sağlığımız, kimi zaman duygularımız, kimi zaman ise bedenimizde var olan organlarımız ile ilgili bir durum olabiliyor. Maruz kaldığımız olaylar sonrası oluşan bu kayıpların üstesinden gelmek adına teknoloji hızla ilerliyor. Özellikle bir kaza ya da ameliyat sonrası, kafa bölgesinde oluşan yara izleri kıl oluşumunu engellerken, yeni çıkacak kıllara da mani oluyor. Yada ilerleyen yaş yoğun stres altında çalışma gibi durumlardan ötürü saçlarda zamanla dökülmeler seyrelmeler ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Kayseri saç ekimi ile saçlarınızın ilk günkü gibi olmasını kim istemez ki. Bilinçlenen insanımız ve gelişen teknoloji sayesinde artık saçsız kalmak kader olmaktan çıkıyor.

KELLİK KADERİNİZ OLMASIN
Saçlar insanın görünüşündeki en önemli etkenlerden biridir. Karşınızdaki insan hakkında saç renginden saç modeline her ayrıntıyı inceleyerek beyninizde onun hakkında yargılar oluşturursunuz. Ancak herkes saç konusunda çok şanslı değildir. Her ne kadar bayanlarda saç dökülme sorunları görülüyor olsa da, erkeklerde bu durum biraz daha ciddi boyutta. Özellikle aileden gelen kalıtsal bir kellik söz konusu ise, daha genç yaşlarda saçlara elveda denilebiliyor. Kayseri saç ekimi ile ister aileden kaynaklanan bir sorun olsun, ister farklı durumlardan dolayı meydana gelsin saç dökülmesi ve kellik ile sorunlarına bir son verebilirsiniz.

SAÇ EKİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
Kayseri saç ekimi saç kaybının geri getirilmesi ve insanların doğal haline kavuşması için, teknoloji FUE yöntemini hayatımıza getirdi. Doğal ve gür saçlara kavuşmak herkesin hayali elbette, ancak saç ekiminde de dikkat edilmesi gereken hususlar var. Önünüze gelen her yerde gür saçlara kavuşacaksınız vaatlerine kanarak saç ekimi yaptırmaya kalktığınızda, karşılaşacağınız olumsuz durumlar aha farklı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle Kayseri saç ekimi konusunda dikkat edeceğimiz hususlar nelerdir gelin hep birlikte inceleyelim.

Saç ekimi yaptıracak kişinin saç rengi, kalınlığı, saç kaybı derecesi ve saç ekiminden beklentileri değerlendirilmelidir.
Donör alan sıklığı saçın doğal yapısına göre hesaplanmalıdır.
Saç ekilecek alana kanallar açarken saç köklerine zarar verilmemesine dikkat edilmelidir.
Saç kaybına göre nakil yapılacak saç kökü sayısı önceden hesap edilmelidir.
Kişinin beklentilerini değerlendirmek için saç ekimi sonrasında oluşacak görüntüler için örnek fotoğraf gösterilmelidir.
Ekim yaptıracağınız kurumun daha önceki saç ekimi fotoğrafları incelenmelidir.
Saç ekiminde ince telli ve açık renkli saçların daha az görüneceği hesap edilerek daha yoğun ekim yapılması gerekmektedir.
Saç ekimi yapacak ekibin kalitesi ve profesyonelliği önemlidir.
Ekim yapıldıktan sonra saç sıklığınızdan bir fark göremeyeceğiniz sıklıkta olmasına özen göstermelidir.
Saç ekimi sonrasında yeni saçlara bakımın neler yapılacağı konusunda bilgiler ve tavsiyeler alınmalıdır.

Kaynak : https://www.ahmettektasclinic.com/
  
[ Etiketler: kayseri | ekimi | ahmet | tektas ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kayseri evden eve nakliyat , Kayseri şehirler arası nakliyat , Kayseri ev tasıma test 0 26 28-07-2019, Saat: 03:35
Son Yorum: test
  7-10 Kasım Kayseri Mezbahane sistemleri ve Çiftlik Hayvanları fuarı nullsix 0 24 24-07-2019, Saat: 17:54
Son Yorum: nullsix
  Medisistem | Saç Ekimi İzmir enesk001 0 25 21-07-2019, Saat: 20:23
Son Yorum: enesk001
  Kayseri Ev Taşıma Hizmetleri nullsix 0 70 21-04-2019, Saat: 07:15
Son Yorum: nullsix
  Kayseri Elektronik Sigara Laplace 0 108 22-02-2019, Saat: 16:49
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi