Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanserde Erken Teşhis
#1
Site Adı: CellMax Life Türkiye

Site Adresi : https://cellmaxlifeturkiye.com

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Açıldığı Tarih: 25/07/2018

Site İçeriği & Amacı :
Gelişen teknoloji ve ileri tıp araştırmaları sayesinde kanserin erken teşhisi günümüzde mümkün hale gelmiştir. Görüntüleme testleri, kan tahlilleri ve birtakım genetik testlerin dışında son dönemde insanların erken teşhis konusunda başvurduğu yöntem tükürük numunesidir. Herhangi bir kan alımına veya görüntülemeye ihtiyaç duyulmadan kişilerden alınan tükürük numunesi ile kalıtsal kanser türlerinin erken teşhisi yapılabilmektedir. Ülkemizde bu işlem Cellmax Life ile güvenli şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İnternet sitemizin iletişim bölümünden yapacağınız başvurular ile kendiniz ve aileniz için birçok kanser türünün taramasını yaptırabilirsiniz.

Kanserin erken teşhisi açısından son derece önemli olan bu ürün için internet sitemizin iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz . Alınan tükürük numunesi Amerika’nın Kaliforniya eyaletine gönderilerek burada bulunan CLIA sertifikalı ve CAP akredite laboratuvarlarımız da incelenir.
98 gen incelemesi sonucunda 25 kanser türünün varlığı araştırılır ve kesin sonuçlara ulaşılır. Sonuçlar en kısa sürede başvuru da bulunan kişilere uzmanlarımız tarafından iletilmektedir. Bu sayede erken teşhis edilen kanser sorunlarının önüne geçilebilmektedir. Basit olmasının yanın da son derece güvenilir sonuçlar veren bu test için CellMax Life Türkiye sitesiyle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Genetik Tanı ve Kanserde Erken Teşhisin önemini Blog sayfasında yayınlamak ve testin önemini anlatmak.
  
[ Etiketler: kanserde | erken | teshis ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uygun Fiyatlı Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları kule 0 260 05-10-2017, Saat: 16:22
Son Yorum: kule

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi