Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Dijital Baskı
#1
[Resim: egerek-logo.jpg]

İzmir Dijital Baskı

İlk matbaanın kurulması ile birlikte baskı işlemleri çok daha kolay bir hale gelmiştir. Yıllar içerisinde büyük değişikliklere uğrayarak karşımıza çıkan matbaalar günümüzde dijital baskı kullanmaktadır. Dijital baskı, herhangi bir görselin bilgisayar ortamında uygun hale getirilmesidir. Günümüzde neredeyse her yerde dijital baskı kullanılmaktadır.

İzmir’de de dijital baskı ile ilgilenen pek çok yer olduğunu söyleyebiliriz. İzmir dijital baskı konusunda en gelişmiş şehirlerden biridir. Bunun en büyük sebepleri ise üniversite sayısının çok olması ve reklam sektöründe iyi bir şehir olmasıdır. İzmir reklam şirketlerinin neredeyse hepsi dijital baskı kullanmaktadır. Böylece eskiden saatler hatta günler süren işlemler, şuan dakikalar içerisinde bilgisayardan yapılabilmektedir.

Dijital baskı çeşitlerine baktığımızda karşımıza dış mekanlar ve iç mekanlar olmak üzere 2 seçenek çıkmaktadır. Dış mekan seçeneği, açık hava reklamcılık sektörü ile paralel çalışmaktadır. Afişler ve billboardlar dış mekan dijital baskı seçeneği ile ortaya çıkmaktadır. Bu noktada sizlere dijital baskının dış mekandaki avantajlarından söz edebiliriz. Yapılan baskılar, hava şartlarına dayanıklı olarak tasarlanır. Bu sayede zaman içerisinde ürünlerde herhangi bir sorun yaşanmaz yani uzun ömürlü ürünler ortaya çıkar.

İç mekan baskıları ise diğerlerine göre boyut olarak daha küçüktür ve hava şartları durumu bulunmadığı için baskı işlemleri daha kısa sürer. İnternetten kısa bir araştırma ile İzmir’de dijital baskı konusunda iyi olan tüm şirketleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

egerek.com
  
[ Etiketler: izmir | dijital | baski ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzmir Mutfak Dolabı İmalatı kars77 0 8 Dün, Saat: 15:32
Son Yorum: kars77
  İzmir Kadın Doğum kars77 0 7 18-08-2019, Saat: 18:04
Son Yorum: kars77
  İzmir Branda osman75 0 8 16-08-2019, Saat: 22:10
Son Yorum: osman75
  İzmir ikinci el eşya , İzmir spotçu , İzmir spot eşyalar test 0 16 08-08-2019, Saat: 20:29
Son Yorum: test
  İzmir Tente Sibersonik 0 18 08-08-2019, Saat: 17:18
Son Yorum: Sibersonik

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi