Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir'de inovasyonun günlük evlere etkisi
#1
İnovasyon hareketi günlük daireleri hareketlendirdi! bildiğiniz gibi yakın döndemde izmir'de yapılacak olan inovasyon haftaları nedeniyle şehre yerli ve yabancı turist akını başladı. Bu sebple şehir içinde yer alan günlük ev otel ve pansiyonlar hareketlenmeye başladı. İşte bu sebepledir ki günlük kiralık evlerin önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Çünkü otellerde kalan ziyaretçiler otelin baskıcı kısıtlamaları nedeniyle rahat edemiyor ve dahası yeterli konforu sağlayamıyorlar. Bu gibi sebepler nedeniyle ev konforunda konaklamak için izmir'de günlük kiralık ev hizmetleri ortaya çıkmaktadır.
  • izmir'de konaklama ve günlük ev kiralamayla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız izmir günlük adresini ziyaret edebilirsiniz
İzmir, açık havada heyecanlı, yetenekli ve tutkulu gençlerle inovasyon yolculuğuna başlıyor. Hack'n Break ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde inovasyon dolu günleri yarın başlıyor. 19-26 Ağustos arasında düzenlenecek etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleşecek. Bu gibi kişilerin izmir'de günlük ev tutacak olması bölge esnafı ve yer sahiplerini heyecanlandırıyor. Organizasyonda, binlerce yıl öncesinde olduğu gibi yeniden Ege'de zeytin ağaçları eşliğinde dünyaya yön verecek fikirler yaratmak hedefleniyor. Bu sebeple günlük evlerde yapılacak olan Hack'n Break, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının birlikte zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulandı. Türkiye'nin ilk açık inovasyon kampı Hack'n Break'in hazırlıkları İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde tüm hızıyla devam ediyor. Mentor, eğitmen ve startup kurucularının verdiği eğitimlerle inovasyon dolu saatler yaşatacak olan Hack'n Break, aynı zamanda gerçekleşen sosyo-kültürel aktivitelerle de katılımcılara eğlenceli vakit geçirme imkânı sağlayacak. İzmir günlük ev konusunda Türkiye'de öncü şehir olmaya ve şehre yön vermeye devam edecek gibi görünüyor. Özellikle son dönemlerde hükümet tabanlı yapılan yasal düzenlemeler insanların günlük evlere olan kuşkusunu minimuma indirmiş durumda.

kaynak: izmirgunlukkiralik.com.tr
  
[ Etiketler: izmir'de | inovasyonun | gunluk | evlere | etkisi ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  izmir çekici firmaları seotanitim 0 4 9 saat önce
Son Yorum: seotanitim
  İzmir Pergola Tente osman75 0 5 20-08-2019, Saat: 22:22
Son Yorum: osman75
  İzmir Mutfak Dolabı İmalatı kars77 0 11 19-08-2019, Saat: 15:32
Son Yorum: kars77
  İzmir Kadın Doğum kars77 0 9 18-08-2019, Saat: 18:04
Son Yorum: kars77
  İzmir Branda osman75 0 11 16-08-2019, Saat: 22:10
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi