Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Davetiye
#1
Salon ve Kır Düğünü İçin Düğün Davetiyenizi Yaratın

Düğün davetiyesi seçiminde mutlaka davetiyeyi, davet teması ile birlikte düşünerek oluşturmak gerekmektedir. Bir salonda yapılacak olan güzel bir düğün için farklı, bir kır düğünü için farklı davetiye kullanılmalıdır. Bir salonda, klasik ve güzel tema ile düğün oluşturulmuşsa mutlaka kalın kağıt davetiye kullanmalısınız. Kalın kağıt davetiye mükemmel bir görünüş sağlamaktadır. Kalın kağıt ve kırık beyaz renkte bir davetiye, tema ile mükemmel uyumlu olacaktır. Kalın kırık beyaz kağıt üzerine gelin ve damat adlarını altın renklerinde ve kıvrımlı bir yazı karakteri ile yazabilirsiniz. Altın sarısı ve parlak gri renkler ile metni oluşturun. İşte bu davetiye muhteşem bir salon düğününün, muhteşem davetiyesi olacaktır.

Düğün Davetiyesinde Kaliteli Kağıt Seçimi

Büyük ve kalın yapıda simetrik kağıtların kullanılması çarpıcı bir görüntü yaratmaktadır. Beyaz ve krem tonları ise masalsı davetiye yapılarını oluşturmaktadır. Bu denli güzel olan davetiyelerin ise uzun süre saklanabilmesi önemlidir. Buna bağlı olarak davetiyeler modelleri yapılırken kaliteli kağıt kullanımı ve hızlı teslim sağlanmaktadır. Beğenilen davetiye en hızlı şekilde davetlilere ulaştırılabilmesi açısından çiftlere bir gün içerisinde teslim edilmektedir. Davetiyenin düğünden bir ay önce kişilere ulaştırılması ideal bir zaman dilimidir.

Düğün Davetiyesinde Kır Teması

Davetiye seçeneklerinde renkli ve desenleri kağıtları, kelebek, çiçek gibi bahar temalarını kullanarak oluşturulması gereken davetiyeler ise yaz düğünlerine ve daha çok kır organizasyonları gereklidir. Bir kır düğünü için küçük tül detayları kullanılmalıdır. Pastel renkler krem rengi, kalın bir dikdörtgen şeklinde kağıda yerleştirilebilir. Pastel renkler ortaya çıkartılabilir. Pastel gök mavisi, pembe ve açık mor gibi renkler kullanılmalıdır. Metin için geniş yer ayrılarak, yazı karakteri masalsı bir karakter olarak kullanılabilir.

Kına Davetiyeleri Tasarımı

Firma olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlerin de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalıştığımızdan dolayı en çok tercih edilen firma olarak biliniyoruz. Davetiye tasarımlarının estetik bir görünüme sahip olması için profesyonel çalışma stilimizi kullanıyoruz. Verdiğiniz siparişleri aynı gün içerisinde hazırlayarak sizlere bir gün içerisinde ulaştırıyoruz. Kına, düğün ve buna benzer birçok organizasyonun davetiyesini en özel şekilde hazırlayarak siz müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullandığımızdan dolayı davetiyeleri bir hatıra olarak saklamanızı da sağlamaktayız. Organizasyonlara özel bir şekilde davetiye isteniliyorsa bunları da göz önünde bulundurarak çalışma standartlarımızı değiştirebiliyoruz. Hem malzeme, hem de verdiğimiz hizmetin kaliteli olduğunu davetiyelerin elinize ulaştığında göreceksiniz.

En Özel Tasarımlar

Örneğin kına organizasyonu düzenliyorsanız ve üzerinde bu organizasyona özel tasarımı olan kına davetiyeleri hazırlayabiliyoruz. Kokulu kağıt tercihi yapmak istiyorsanız veya kağıtların üzerinde küçük notların olmasını istiyorsanız bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır. Acil olan davetiyeleri ise en hızlı şekilde hazırlayıp sizlere teslim edebiliriz. Birçok çiçek tasarımının veya kına organizasyonuna özel tasarımlarımızın bulunduğunu söylemek isteriz.

Farklı Tasarım Modelleri

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için en hızlı şekilde çalışarak davetiyelerin de bir ana önce elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Diğer firmalardan en büyük farkımızın hızımız olduğunu da belirtmek isteriz. Çok hızlı çalışma potansiyeline sahip olduğumuzdan dolayı, davetiyelerin hızlı hazırlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı tasarım istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli.
  
[ Etiketler: istanbul | davetiye ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bel Fıtığı Tedavisi, İstanbul Fizik Tedavi skirubo 0 5 15-07-2019, Saat: 23:11
Son Yorum: skirubo
  İstanbul Taş Duvar Kaplama ve Fiber Taş Kaplama Firması jacks111 0 13 08-07-2019, Saat: 14:49
Son Yorum: jacks111
  İstanbul'da Hurda Sektörü hurdacihurda 0 16 26-06-2019, Saat: 12:40
Son Yorum: hurdacihurda
  Hurdacı istanbul hurda alımı istanbulhurdaci 1 89 25-06-2019, Saat: 11:18
Son Yorum: hurdacihurda
  Füzyon Kaynak , En uygun elektrofüzyon , Elektrofüzyon istanbul test 0 19 20-06-2019, Saat: 03:23
Son Yorum: test

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi