Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iqos e-sigara
#1
E-Sigara
Gerçek sigaranın iqos e-sigara alternatif sigara içimi ile bırakılması günümüzde izlenen bir yöntem haline geldi. Sigara kullanan kişilerin yarısından fazlasının hayatı ölümle sonuçlanırken diğer yarısı da hayatta yaşamaya devam etse de sağlıksız ve ızdıraplı bir şekilde hayatını sürdürüyor. Buna en büyük etmen ise sigara kullanımı olarak karşımıza çıkıyor.
Sigara vücut fonksiyonlarının giderek zayıflamasına ve neticede çeşitli hastalıkların başlangıcına sebebiyet veriyor. Gerçek sigarayı bırakmak isteyip de bırakamayanlar ise e sigara kullanımı ile gerçek sigaraya olan bağlılıklarını yavaş yavaş bırakmayı deniyor. Elektronik sigara gerçek sigaraya olan bağlılığın giderek zayıflamasına yardımcı oluyor. Böylece gerçek sigaraya karşı tiksinti duyuluyor ve insanlar gerçek sigara kullanmayı bir daha istemiyorlar.
E-Sigara Çeşitleri
sigara modeli kalem model ve tank ve mod modeli olarak elektronik sigaralar çeşitlendirilmiştir. Sigara modeli: Görüntüsü itibari ile gerçek bir sigarayı andırır. Bir adet pil ve önceden doldurulmuş bir hazneye sahip bir elektronik sigara çeşidi olmaktadır. Gerçek sigaraya karşı ciddi ölçüde tiryaki olanlar açısından pek de tatmin edici olduğu söylenemez.
Kalem model: Sigara modeline göre daha büyük yapısı olduğu bilinir. Yeniden doldurulabilen bir hazneye sahip olup sigara modeline göre daha ucuzdur. Tatmin ediciliğinin çok da yoğun olduğundan bahsedilemez. Tank ve mod model: Bu model hazne yoğunluğu bakımından diğer e-sigara çeşitlerine göre daha yüksek olmaktadır. Yüksek buhar çıkarma kapasitesine sahip olması nedeni sigara tiryakilerinin elektronik sigaradan beklentilerini karşılar.
Elektronik Sigara Kimler Kullanır
Elektronik sigara kullanmak isteyen kişilerin öncelikle doktor kontrolünden geçmesi önerilir. Bilhassa ciddi sağlık sorunları yaşayan kişiler bir uzmandan yardım almalıdırlar. İnsanların gerçek sigarayı bırakması düşünülerek icat edilen elektronik sigara gerçek sigaralar da olduğu kadar zararlı maddeler içermezler.
Uzun yıllar sigara kullanan kişiler gerçek sigarayı bırakmada çok zorlanırlar. Elektronik sigaraya ise zor adapte olabiliyorlar. Başlangıçta nikotinli sıvı dolum maddeleri kullanılarak elektronik sigaraya adapte olunabilir. Ardından nikotin miktarı yavaş yavaş azaltılır ve adapte olunduktan sonra nikotinsiz sıvı dolum maddelerinden yararlanılır. Böylece gerçek sigaraya olan bağlılık azalmaya başlar.
#2
Ev yap likitleri tercih ediyorum ben. İstediğiniz aromayı yapabiliyorsunuz Big Grin
  
[ Etiketler: iqos | e-sigara ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online e sigara ve likit satışı nullsix 0 31 28-12-2018, Saat: 20:59
Son Yorum: nullsix
  Duman Değil Buhar - Elektronik Sigara Mağazası mseo 1 83 24-12-2018, Saat: 16:33
Son Yorum: kadir377
  BUHARBAZ - ELEKTRONİK SİGARA MODELLERİ VE FİYATLARI Warfley 0 100 28-10-2018, Saat: 00:09
Son Yorum: Warfley
  Aspire Zelos e-sigara satın almak için bu siteye uğrayın nullsix 0 114 18-10-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: nullsix
  En Kaliteli Premium Likit Sigara Angelvape cambazoglu 0 167 05-10-2018, Saat: 22:20
Son Yorum: cambazoglu

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi