Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hurdacı istanbul hurda alımı
#1
Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir. Bu hurdaları toplayanlara hurdacı denir. Firmamız, hurdacı istanbul olarak sizlere hizmet etmektedir.

Hurdacılık, eski madeni veya plastik eşyaların tekrar belli bir dönüşüm yoluyla kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tümüdür. Bu işi yapan kişiler hurdaları çöplerden veya iş yerlerinden toplarlar ve bu işi yapan esnafa satarlar. Esnaf da bunları işleyen fabrikalara verir.

Bakır (İngilizce copper, Almanca Kupfer, Fransızca cuivre, Latince cuprum), 1B geçiş grubu elementi. Kıbrıs'ta kaynakları bolca rastlandığından tüm dillerdeki isimlerinin Cyprus kelimesinden türediği tahmin edilmektedir. Simyacılar tarafından Venüs aynası ile gösterilmiştir. Termik (kömür, fuel-oil, motorin, doğalgaz, jeotermal), hidrolik ve nükleer gibi çeşitli enerjilerden yararlanılarak üretilen elektrik enerjisi, genelde uzun mesafelere iletilir; şehir ve köy gibi yerleşim bölgelerine, sanayi tesislerine dağıtılır ve buralarda tüketilir. Çıplak iletkenler, baralar, yalıtılmış hava hattı ve yeraltı güç kabloları ve ek malzemeleri elektrik enerjisi iletim ve dağıtımının başlıca elemanlarıdır. Yakın zamana kadar, elektrik enerji iletim ve dağıtımında, bakır, uygun özellikleri nedeni ile bu alandaki ana iletken malzemesi olmuştu. Bakır, yüksek elektrik geçirgenliği, işlenebilme ve mekaniksel özellikleri iyi olan bir metaldir. Gümüşten sonra en iyi iletken metal bakırdır.

[Resim: hurdaci-logo.png]


İstanbul'da her türlü hurda bakır alımı yapmaktayız. Kablo hurdası alırken hurda kablo fiyatları baz alınarak oluşturulmuş fiyat listesi uygulanmaktadır. Hurda satışı yapmak isteyenler alüminyum hurda fiyatı sayfamızdan bilgi alabilirler.

Alüminyum (veya aluminyum, Simgesi Al). Gümüş renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13 tür. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde pasivasyon özelliği yatar. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulur.

İstanbul'da hurdaci olmanın zorluğunu bilmekteyiz. Bu sebeple güvenilir hurdacı firmaları arasında size kaliteli hizmet vermeyi vadediyoruz.
  
[ Etiketler: hurdaci | istanbul | hurda | alimi ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation iPhone Servisi İSTANBUL ve BLOG ertanplencelik 0 9 19-04-2019, Saat: 00:50
Son Yorum: ertanplencelik
  İstanbul Çilingir ve Kapı Açma Servisi xenops 0 17 16-04-2019, Saat: 12:09
Son Yorum: xenops
  İstanbul yamaç paraşütü eğitimi nullsix 0 16 12-04-2019, Saat: 19:57
Son Yorum: nullsix
  İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı nullsix 0 13 11-04-2019, Saat: 18:05
Son Yorum: nullsix
  İstanbul Hurdacıları uaseo 0 27 08-04-2019, Saat: 22:45
Son Yorum: uaseo

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi