Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Havalandırma Sistemleri
#1
Havalandırma Sistemleri

Solunum yapılan havanın temizliği için kullanılan havalandırma sistemleri, ortam havasının sürekli yenilenmesini sağlar. Ayrıca yangın ve patlama risklerinin azaltır. Sıcaklık ve nem kontrolü sağlar. Pis koku yayılımını engeller.

Havalandırma Sistemi Fiyatları

Havalandırma Sistemleri fiyatları, uygulanacak ortamın fiziksel şartlarına, kullanım şekline, kullanım amacına gibi kriterlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aynı şekilde kullanılacak sistemin türü de fiyatı değiştirecektir. Tek katlı, genellikle ev, ofis gibi yerlerde kullanılan lokal sistemlerde havalandırma fiyatları arasında en uygun olanlardır. Salyangoz tipi, tek emişli havalandırma cihazları 300-TL civarı bulmak mümkündür. Özellikle tek oda kullanımı için bu cihazlar uygundur. Ancak daha profesyonel cihazların fiyatları 1.000-TL civarı başlamaktadır.

Merkezi havalandırma sistemleri iş merkezleri, birden fazla katlı ofisler gibi insan yoğunluğunun nispeten yoğun olduğu alanlarda kullanılır. Öncelikle alanın fiziksel şartları ve kullanım alanı için en uygun model belirlenerek fiyatlama yapılmasında yarar vardır. Genellikle kanal projeleri, menfezler bu amaç ile tercih edilirler.

Davlumbaz havalandırma sistemleri, özellikle restoran, kafe gibi işletmelerin mutfak kısmında kullanılan havalandırma sistemleridir. Havanın temizliğini sağlayan, yemek kokusunun atılımını sağlayan sistemlerdir. Büyük ocaklar ile çalışılan sanayilerde de kullanılır. Sanayi tipi, profesyonel havalandırma davlumbazları 10.000-TL civarı satın almak mümkündür. Ancak kurulum yapılacak alanın şartları fiyatlama konusunda belirleyici olacaktır.

Havalandırma Sistemleri Firmaları

Özellikle kanal projeleri için büyük firmalar mevcut iken, küçük ölçekli mühendislik firmaları da havalandırma firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Havalandırma sistemleri ihtiyaçtan çok gereklilik haline geldiğinden, bu sistemlerin kurulum hizmetini sağlayan firmaları sadece büyük şehirlerde değil, hemen hemen her lokasyonda bulmak mümkündür.

havalandirma-firmasi.com
  
[ Etiketler: havalandirma | sistemleri ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çeliker Kaldırma Ve Taşıma Sistemleri celiker 0 61 15-01-2019, Saat: 16:09
Son Yorum: celiker
  SAFETYRESPECT İNŞAAT GÜVENLİK SİSTEMLERİ Laplace 0 44 07-01-2019, Saat: 20:36
Son Yorum: Laplace
  Güvenilir Elektronik tartı sistemleri Sizlerle test 0 73 06-01-2019, Saat: 23:15
Son Yorum: test
  Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri seocum59 0 72 02-01-2019, Saat: 09:40
Son Yorum: seocum59
  VARNOST ACCESS KONTROL SİSTEMLERİ osman75 0 76 30-12-2018, Saat: 18:07
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi