Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Engelli Asansörü
#1
Uzun yıllar süren mesleki tecrübelerden sonra 2000 yılında aytürk asansör sistemleri olarak kurulmuştur. Dikey taşıma sistemlerinde asansör, yürüyen merdiven, engelli asansörleri konularında faaliyet gösteren firmamız, kısa zamanda başarılı projelere imza atmış, Türkiye ve çevresinde güvenilir ve aranır bir şirket haline gelmiştir. Ülkemizde son dönemde gelişmekte olan engelli ve yaşlı asansörleri sektörü, dünyada ise 2000 yılların başı itibari ile gelişip kabul görüp, altyapıdaki haklı yerini almıştır.

Yerel yönetimler ve toplumun bilinçlenmesi ve günlük hayatta engelli ve yaşlı insanlarımızın karşılaştığı güçlük ve zorluklara dair daha duyarlı etkin girişimler sonucu geçen kısa zamanda önemli mesafeler katedilmiştir.

Bunun neticesi olarak yasal ve kanuni desteklerle zafiyet ve eksikliklerin önüne geçilmiş olup insanlarımızın yaşam kalitesinin artması adına önemli adımlar atılmıştır. Asansör firması olarak nihai amacımız bir gün ülkemizde merdiven asansörü ve platform asansörleri üretilmeye başladığında bunun öncüleri arasında yer almak ve hakkıyla başaranlardan olmaktır.

Firmamız 2016 yılına girerken kurum kimliği ve yeni yapılandırma çalışmaları çerçevesinde, kaliteli hizmeti arttırmak maksadı ile ürün gruplandırma adı altında insan asansörleri, yük asansörleri, Hidrolik Asansörler ve engelli asansörleri başlığı altında gruplandırılmış ve kalitesin arttırmıştır. Bu alanda uzun soluklu teknolojik çözümler üretmeye sizler sayesinde devam edeceğiz.

Engelli asansörü sitesi ; www.engelliasansoru.gen.tr
  
[ Etiketler: engelli | asansoru ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Engelli Asansörü Modelleri osman75 0 302 04-03-2018, Saat: 12:29
Son Yorum: osman75
  Engelli Asansörü Kerem 0 173 19-01-2018, Saat: 08:55
Son Yorum: Kerem

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi