Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endüstriyel mutfak
#1
Endüstriyel mutfak
Gerek sanayi tipi çamaşır, bulaşık, makineleri, Gerek Endüstriyel Mutfak alanından hizmet veren firmalara bakıldığından piyasayı bir elin 10 parmağını geçmeyecek sayıda köklü firmaların olduğunu görüyoruz. Bizler Vista makine, endüstriyel mutfak olarak şunun bilincindeyiz. Sadece Bir marka ve bir ürünü satmaktansa, müşterilerine farklı ürün grupları ile, farklı hizmet seçenekleri sunmak tam bir profesyonelliktir.
 
Endüstriyel Bulaşık Makinesi
Endüstriyel mutfak malzemeleri kategorimizden birden fazla ekipmana ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan endüstriyel fırınlardan soğutuculara. Izgaralardan mikserlere, Sebze doğrama makinelerinden bulaşık makinelerine kadar A dan Z ye hizmet vermekteyiz. endüstriyel bulaşık makinesi modelleri piyasanın en çok rağbet gören markalarından oluşurken , fiyatları ile piyasanın çok çok altından satışa sunulmaktadır.
 
Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi
Sadece bulaşık makineleri değil sanayi tipi çamaşır makinesi modelleriyle de müşterilerin ihtiyaç duyduğu her tütlü ölçüdeki makineleri temin bakım ve servis hizmetini verekteyiz. Böylelikle satış öncesi ve sonrası her daim müşterilerimizin öncesinden ve sonrasından yanından olduğumuzu biliyoruz.
 
Müşterileri ile birlikte büyümeye devam eden firmamız son yılların en riskli pazarın nabzını tutmaya devam ediyor. Bu sektörde ucuz ürünler satmak yerine, dünya markası olmuş kaliteli ürünleri her bütçeye uygun pazarlama stratejisini benimseyen firmamız mutlu müşteri portfoyu genişledikçe bu hizmet sektöründen var olmaya devam edecek. Biliyoruz ki bir kez bizimle çalışan her bir müşteri tekrar başak ürün için kapımızı çalıyorsa doğru yolda ilerlediğimizin altı kalın puntolar ile kalıcı olarak çizilmiş oluyor.
Bünyemize son yıllarda kattığımız burlodge marka yemek servis arabaları kalitesi ve ergonomisiyle kullanıcı kitlerisini düşünen bir marka.
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Keykim Endüstriyel skirubo 0 16 26-04-2019, Saat: 17:50
Son Yorum: skirubo
  Mutfak ve Sunum Ekipmanları creeper 0 24 18-04-2019, Saat: 14:50
Son Yorum: creeper
  Endüstriyel Bulaşık Makinesi gruks 0 38 23-03-2019, Saat: 13:38
Son Yorum: gruks
  Endüstriyel mutfak gruks 0 27 23-03-2019, Saat: 13:37
Son Yorum: gruks
  Profesyonel Endüstriyel Zemin Uygulama Hizmetleri nullsix 0 42 20-03-2019, Saat: 21:52
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi