Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektromanyetik Uyumluluk Testleri emctestleri.com
#1
Bir cihazın elektromanyetik özelliklerde olup olmadığını test etmek gerekir. Bu test laboratuvarı firmamız tarafından gerekli cihazlar ile test edilmektedir. Biz yani emctestleri.com her ürün çeşidinin olması gereken standartlarına uygun yapılan testler sonucu raporlar hazırlamaktayız. Firmamıza emc testi için gönderilen ürünler hem cihazın kendisi hem etraftaki elektronik cihazlar hem de canlıları olumsuz etkilemeyecek olan değerler standardında mıdır diye incelenir.
EMC Testleri Neden Önemlidir?
Tüm teknoloji alanlarında uygulanması zorunlu olan emc test ile dünyanın manyetik saldırılardan en asgari düzeyde etkilenmesi için gereklidir. Günümüz teknolojisinde kullanılan akıllı cihazların birbirlerini olumsuz etkilememeleri açısından testler önemini daha da artırmaktadır.
Nasıl Yapılır?
Firmamız ile ortak çalışmalar yapan şirketlerle yapılacak testler için emc test laboratuvarı modern şekilde ve teknik elemanlarımızla faaliyetlerini sürdürür. Laboratuvar ortamlarımız yarı saydam, tam saydam, ekranlı oda ve açık hava testleri şeklindedir. Yaptığımız tetkiklerde 3 aşamalı bir test uygulanmaktadır. Bu testler tepe, ortalama ve tepe gibi detektör uygulamalarından geçirilir. Elektronik olarak üretilen her cihazın piyasaya sürülmeden önce bu testleri yaptırması zorunludur.
Firmamız tüm emc testlerinde sıfır hata üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca ürün ve hizmet belgeleri, ölçüm, analiz çalışmalarında objektif çalışmaktadır ve eşit hizmet anlayışını benimsemektedir. Avrupa Birliği standart ve uluslar arası standartları baz alarak emc testlerini uygulamakta olan firmamız testinden geçen ürünler güvenle kullanılabilir.
emctestleri.com
#2
Ücretler hakkında bilgi alabilir miyiz peki?
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elektromanyetik Debimetre Superisi 0 10 21-05-2019, Saat: 17:03
Son Yorum: Superisi
  Türkçe Testleri Superisi 0 205 26-02-2018, Saat: 17:00
Son Yorum: Superisi
  eba testleri indir ebatestleri 0 686 13-02-2018, Saat: 18:10
Son Yorum: ebatestleri

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi